baobe

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Balea Testápoló Krém Sheavajjal és Argánolajjal Száraz Bőrre

Balea Testápoló Krém Sheavajjal és Argánolajjal Száraz Bőrre
2023. augusztus 13.

Változott a krém összetétele, az utolsó helyen feltüntetett összetevő, a Butylphenyl Methylpropional már nincs benne! Az EU 2021-ben betiltotta. Az összetevőket nem lehet módosítani. Jeleztem az adminoknak.
Amúgy jó testápoló, nyárra kicsit zsíros, de télen tökéletes.

Oriflame The One Lehúzható Körömlakkalap

Oriflame The One Lehúzható Körömlakkalap
2019. március 30.

Könnyen lehúzható, csak megfelelően vastag rétegben kell felvinni. Ha nem elég vastagon kenem fel, elszakad, s a köröm egy részéről csak körömlakk lemosóval lehet eltávolítani. Mivel teljesen rugalmas, vékony, hajlékony körműeknek tökéletes, nem pattog le a köröm végéről a lakk.

Dove Krém Deo

Dove Krém Deo
2018. október 23.

Évekkel ezelőtt csak ezt használtam. Ha igazi védelem kell az izzadás ellen, mondjuk egy stresszesebb napon, akkor az alumíniumos dezodorok mindenképp hatékonyabbak. Most már ritkán nyúlok értük, de ha mégis, akkor csakis ezért. Most is lapul egy a hűtőben, de - hála az egyre jobb alumínium-mentes dezodoroknak - már alig kerül elő. Az alu miatt csak 4 csillag, ha valakit nem zavar, akkor *-os 5 * :)