bara89

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Mona di Orio Les Nombres D`Or Rose Etoile De Hollande

Mona di Orio Les Nombres D`Or Rose Etoile De Hollande
2020. április 16.

Te jóságos ég! Nem barátom a rózsa, soha nem volt még illat, aminek központja ez a gyönyörű virág, és sikerült volna belopnia magát a szívembe. De Mona rózsája!!! Először pezsgőszerűen savanykás, pajkosan friss, majd puhán-édesen ölelő, a kettő között pedig kacag és viháncol a napfényben megállíthatatlanul. Tökéletes és komplex kompozíció, szívből ajánlom!

a-england Körömlakk

a-england Körömlakk
2019. február 14.

Kitűnő minőségű lakkok elképesztő színekben. Nem is értem miért nem írtam eddig véleményt. Némelyik szín annyira pigmentált, hogy az valami elképesztő. (pl. Saint George, Nocturne, Proserpine, Sleeping palace) De az abszolút kedvenc árnyalatom a Moth a fairy. Sajnos egyik fotó sem adja vissza azt, amit érzek. :D
Moth a legszebb dolog a világon, és ez természetesen nem túlzás.

Olfactive Studio Close Up EDP

Olfactive Studio Close Up EDP
2019. február 14.

Szeretném felhívni kedves illatmániás honfitársaim figyelmét erre a méltatlanul mellőzött alkotásra. Nem csak hogy egy intenzív és gyönyörű parfümről van szó, de ráadásként engem rettentően emlékeztet a Fort & Manle Charlatan illatára. Mindkét delikvens 2016-ban jelent meg egyébként. Számomra cefréshordó és hervadó rózsacsokor fűszeresen. Nem hangzik túl jól, pedig az!

1 MÁRKA