Best of Beauty 2019

bara89

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

a-england Körömlakk

a-england Körömlakk
2019. február 14.

Kitűnő minőségű lakkok elképesztő színekben. Nem is értem miért nem írtam eddig véleményt. Némelyik szín annyira pigmentált, hogy az valami elképesztő. (pl. Saint George, Nocturne, Proserpine, Sleeping palace) De az abszolút kedvenc árnyalatom a Moth a fairy. Sajnos egyik fotó sem adja vissza azt, amit érzek. :D
Moth a legszebb dolog a világon, és ez természetesen nem túlzás.

Olfactive Studio Close Up EDP

Olfactive Studio Close Up EDP
2019. február 14.

Szeretném felhívni kedves illatmániás honfitársaim figyelmét erre a méltatlanul mellőzött alkotásra. Nem csak hogy egy intenzív és gyönyörű parfümről van szó, de ráadásként engem rettentően emlékeztet a Fort & Manle Charlatan illatára. Mindkét delikvens 2016-ban jelent meg egyébként. Számomra cefréshordó és hervadó rózsacsokor fűszeresen. Nem hangzik túl jól, pedig az!

Montale Greyland

Montale Greyland
2018. július 3.

Nem próbáltam a ház összes illatát, mert lássuk be, az ötödik után sokkot kap a szaglószerv, (nem pejoratív értelemben) de eddigi abszolút kedvencem.
Az akkor még nem férjemnek vettem egy üveggel, és már alig van benne pár csepp, tehát szeretett darab. Visszafogott, már-már szofisztikált parfüm, Montale-tól szokatlanul. Lágyan fűszeres, én leginkább a feketeborsot érzem ki belőle, ami gyönyörűen keretezi, vagy inkább áttetsző buborékba foglalja a többi jegyet. Semmi drámai, vagy túlzó nincs benne, mégsem unalmas. Szép és kerek alkotás.

1 MÁRKA