BaraB

Regisztráció dátuma: 2016. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Terra Naturi Fine Definition Szempillaspirál

Terra Naturi Fine Definition Szempillaspirál
2018. február 27.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Veri a 10.000es MediPharma szempillaspirálomat is, ami igen nagy szó. A kefe pont megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, nagyon szépen elválasztja, és megemeli a pillákat. A sokadik áthúzás után sem ragasztja össze a pilláim. És ami hab a tortán, hogy natúrkozmetikum. Az ára pedig nagyon vásárlóbarát. Véletlenül a barna verzióját vettem, de utólag nem bánom. Nem pörög, nem darabosodik vagy potyog le, és a szemem sem irritálja. Vettem egy szemhéjtust is tőlük, és arról is ugyanilyen jókat tudok csak írni. A márka rajongója lettem! Csak ajánlani tudom mindenkinek, akinel fontos az állatok védelme és a saját szépségének ápolása. 5*****

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
2017. július 6.

Tegnap vettem meg belőle próba képpen a kis tasakos verziót az eddigi vélemények alapján. Azt kell, hogy mondjam eddig még nem sikerült ilyen jó eredményt elérnem egyetlen balzsammal vagy pakolással sem, azonban csoda kúra ide vagy oda, meg kell hagyni, hogy a fodrászatban készült keratinozás utáni állapotot sajnos ennek sem sikerült hoznia. Használat során a hát közepéig erő hajamra a tasak felét tettem fel, amit nagyjából 10-15 percig hagytam hatni. A hajam élettel teli , viszonylag fényes, viszonylag puha és sima, de nem csillog és nem siklik az ujjaim között, mint keratinozás után. Lehet a mennyiség volt kevés a hajamra, nem tudom. Állaga és illata nagyon jó, ár érték arányban is elfogadható. 4*.

Avon Önbarnító Hab

Avon Önbarnító Hab
2017. június 23.

A Dove sötétebb önbarnítójával kezdtem a kísérletezést a nyár elején, ami nagyon be is vált, azonban egy olyan barnítót kerestem, ami látványosabb színt ad. Az avon barnítója hozza amit ígér, de a pigmentáltsága miatt nem könnyű vele dolgozni. Én hiába mostam le gyorsan a kezemet rögtön összefogta, ami nyilván az én hibam nem a terméké. Összességében meg vagyok vele elégedve, mínusz egy csillag, mert lehetne sötétebb barnás az árnyalata, nekem ez még túl sárgás így.

Kopásáról update-elek. ;)