barackvirág

Regisztráció dátuma: 2012. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal
2019. január 9.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, és csak ismételni tudom az előttem írókat: télre kerestem egy olyan tápláló krémet, ami nem zsírosítja az (egyébként problémás) bőrömet, de megfelelően hidratál. Pontosan ezt tudja, a barátom is rászokott :) Nyárra viszont nekem túl sok volt, ősztől tavaszig tökéletes.

Oriflame EcoBeauty Arckrém

Oriflame EcoBeauty Arckrém
2019. január 9.

A korábbi Oriflame Ecobeauty arckrémet ugyan nem használtam, de összehasonlítva az összetevőket illetve a kommenteket, nagyon hasonló lehet a két krém. A pumpás adagoló valóban képes több krémet kiadni, mint kéne, óvatosan kell bánni vele. Könnyű, természetes (gyógynövényes, de kellemes) illatú krém. Felvitelkor tiszta fehér lesz az arcom, mint amikor naptejet ken az ember, de nagyon hamar beszívódik, és picit ragadós, "matt" érzéssé alakul, aztán finom puha lesz. Kb. egy hete használom, egyelőre semmi 'különös' hatást nem érzek: finoman hidratálja a száraz részeket, de nem zsírosítja a problémásabb területeket. A bőrhibáimmal sajnos egyelőre semmit nem kezdett, de rosszabb sem lett... Egyelőre 4-es, meglátjuk hosszútávon.

Update: fura réteget hagyott mindig a bőrömön, elhasználtam, de nem szerettem.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. december 1.

Könnyű, kellemes krém. Nyárra bevált, télen sajnos kevés lesz a hidratáló hatása. Finom puha lesz tőle a bőröm, semmi különleges hatást nem vettem észre tőle, de alap arckrémnek valóban teljesen jó.