Barackvirag1

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Sweet Clementine Folyékony Szappan

Balea Sweet Clementine Folyékony Szappan
2022. július 30.

Tényleg nagyon finom illata van, csak nagyon halványka, alig érezhető. Lehetne sokkal erősebb az illata, főleg mert az egyik folyékony szappant a másiktól szinte csak az illata különbözteti meg.
Az én bőrömet nem szárítja.

Balea Tejes-Mézes Arcmaszk Mandulatejjel és Akácmézzel

Balea Tejes-Mézes Arcmaszk Mandulatejjel és Akácmézzel
2022. április 17.

Hiába írták rá, hogy minden bőrtípusra jó, az én kombinált, inkább zsíros bőrömnek nagyon sok volt. Nagyon sűrű krém, először fordult elő velem, hogy nem kentem fel az egész adagot egyszerre. Kb. 1 óra múlva már nem volt fehér az arcom, de nem szívódott fel teljesen és a legközelebbi arcmosáskor még mindig volt egy fénylő réteg volt az arcomon. Ekkor már kicsit zavart az émelyítő illata is, pedig amúgy kellemes, csak addigra már sok volt a jóból. Amikor pedig ezt a fénylő réteget próbáltam lemosni, újra fehér krémréteg lett az arcomon, és még ekkor is nehezen jött le. Szóval az én bőrömet csak zsírosítja, más hatását nem éreztem, ugyanúgy feszül és húzódik utána a bőröm, mint máskor arctisztítás után.

Garnier Essentials Habzó Arctisztító Gél

Garnier Essentials Habzó Arctisztító Gél
2022. április 17.

Nagyon finom szőlős illata van és jól is habzik, de sajnos az én bőrömet (ami pedig mostanában kombinált, szóval pont én lennék a termék célközönsége) erősen szárította, sokkal erősebben, mint általában az arctisztítók szokták. Úgyhogy heti egy használattal nagy nehezen elhasználtam, de nem hiszem, hogy valaha is újra veszem.