Barackvirag1

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal
2020. február 16.

Nekem ez a hajtej nagyon nagyon sokat javított a hajam állapotán, ami alapból vékony, száraz és rettenetesen szöszölődő. Ha hajmosás után 2 pumpálásnyit teszek a nedves hajamra, akkor nemcsak hidratáltabb, simább és kevésbé szöszös lesz, de még pluszban kezelhetőbb is, azaz kábé feleannyi idő alatt sikerül beszárítani formára a frizurámat (állig érő bob). Következésképp nem szárítom rommá a hajamat. Szóval ez a hajtej számomra duplán hatásos.

Signal White System Naturals Fogkrém

Signal White System Naturals Fogkrém
2020. február 9.

Nagyon finom és érdekes íze van, soha ilyen ízű fogkrémmel még nem találkoztam. Szerettem vele fogat mosni. Viszont nem hogy nem fehérít, hanem talán még sárgábbak is lettek a fogaim, mint előtte voltak, mire elhasználtam a tubust.

Balea Arclemosó Tonik Normál és Vegyes Bőrre Aloe Verával

Balea Arclemosó Tonik Normál és Vegyes Bőrre Aloe Verával
2020. február 6.

Csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, nekem is nagyon fénylik a bőröm a tonik használata után, ráadásul még ki is pirosodik. Ez még nem lenne baj, nekem nagyon zsíros a bőröm és rengeteg terméktől fénylik az arcom. Ami viszont baj, az az, hogy ha ezt a tonikot pár napig rendszeresen használom, akkor petyhüdt, megereszkedett, fáradt lesz az arcom, viszont amint elhagyom, visszarendeződik normál állapotába. Szóval egyszerűen sokkal csúnyább a bőröm, ha ezt a terméket használom, mint nélküle, úgyhogy sajnos nálam is kuka.