Barackvirag1

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2019. október 24.

A nagy hype miatt ki kellett nekem is próbálni :D Tisztítani biztos jól tisztít, szárítani sem szárít, de ház ez a szag... mert illatnak nem nevezném. Ennek semmi köze sem a kókuszhoz, sem a naptejhez, ez egy erőteljes büdös műanyagszag, alatta halványan érezhető valami odakozmált tejbegríz vagy tejberizs illata. Egyelőre fogalmam sincs, hogy fogom bírni elhasználni, mert nekem ilyen rossz illatú tusfürdőm még életemben nem volt.

T/Gel Fort Korpásodás Elleni Sampon

T/Gel Fort Korpásodás Elleni Sampon
2019. október 5.

Rettenetesen korpás volt évekig, sőt évtizedekig a fejem és agyon is vakartam. Ez a sampon a második használat után gyakorlatilag megszüntette a korpát (és a viszketést). Úgyhogy számomra egy megváltás volt, innen kezdve az állaga, illata, habzása nem érdekel. Az egyetlen problémám, hogy nem tudom leváltani (valami olcsóbbra lehetőleg :) ), ahogy abbahagyom a használatát, a korpa visszatér.

Yves Rocher Tiaré Virág – Ylang-Ylang Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Tiaré Virág – Ylang-Ylang Hab- és Tusfürdő
2019. szeptember 30.

Hááát nem tudom... Nekem ez az illat nem tetszik, pedig én nagy YR-tusfürdő-rajongó vagyok. Ez viszont nekem kicsit túl émelyítő és érzek valami kőolaj-alapillatot is a háttérben.
Amúgy engem is szárít az összes YR tusi, de érdekes módon csak zuhanyozáskor, kádban fürdéskor nem. Lehet, hogy az a baj, hogy zuhanyozáskor túl kevés vízzel mosom le őket.