Baranka9

Regisztráció dátuma: 2015. július 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien Arclemosó Gél

Cien Arclemosó Gél
2016. július 24.

Kíváncsiságból vettem meg az ára és az összetevők miatt. Kellemes az illata. Arctisztító kefével közepesen habzik, amit utána könnyű lemosni. Szépen tisztít, csodát nem tesz, de a mitesszereim számát sikerült vállalható szintre csökkenteni, és "tiszta bőr" érzés marad utána. (Alkoholmentes) tonik, és arckrém előtt használom, így nem tudom, hogy önmagában szárít-e. Egy tubus napi kétszeri használat mellett kb. 3 hónap alatt fogyott el, azóta újra vettem.
Összességében 4,5 csillagot adnék rá, mert bár nem csodaszer, az alacsony ár, a kedvező összetétel (ha szemet hunyunk a parfüm felett) és az utazásbiztos kupak megér egy fél csillagot. :-)

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe
2016. május 14.

NE VEGYÉTEK MEG!!!!!! ROSSZ MINŐSÉG, NAGYON KÖNNYEN TÖNKREMEGY, A GARANCIA PEDIG KAMU!
Kb. fél éve vettem meg a terméket, eddig viszonylag meg voltam elégedve vele (hetente, kéthetente használtam, inkább csak barátkoztam vele), DE ma reggel arctisztítás után véletlenül kicsúszott a kezemből, és utána meg sem nyikkant. Gondoltam nem baj, bőven garanciális, biztos hibás volt a termék, hogy ennyitől (kb. egy méterről esett, puhára) tönkrement. Bementem a boltba, ahol az eladó"kisasszony" (amúgy minősíthetetlen stílusban) előadta, hogy ez "nem az ő, és nem is a cég problémája", és hogy "nem rendeltetésszerűen használtam" az eszközt. Persze csere, pénzvisszafizetés szóba sem jött. Szerencsére nem nagy összegről van szó, de akkor is roppant bosszantó. Mondanom sem kell, többet biztosan nem fogok a Rossmannban vásárolni.

Isana Gránátalma és Füge Testápoló

Isana Gránátalma és Füge Testápoló
2015. szeptember 22.

Jó kis kence, finom az illata, könnyen beszívódik, nyárra ideális. Nekem azokon a helyeken, ahol könnyen kiszárad a bőröm, pl. lábszár, néha nem volt elég. Jövő nyáron valószínű, hogy újra veszem, de télire egy másik testápolót fogok használni.