Barbadosz

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Image Skincare Prevention +

Image Skincare Prevention +
2018. november 6.

2015. március 23:
Kb. 1 hónapja naponta használom. Nekem nagyon tetszik. Könnyen beszívódik, könnyű hidratáló krém érzete van. Az illata finom, a Donald rágóra emlékeztet, de felvitel után pár perccel ez elillan.

A kozmetikusom ajánlotta, tőle is vettem meg.

Problémás a bőröm, illetve gyors és túlzott a hámképzésem, ezért peelingezni szoktuk. Peeling után pedig muszáj fényvédő krémet használni, ezért kipróbáltam. Eleinte féltem tőle, mert általában még az arca való fényvédők is nagyon csípik a szemem, de ez nem. :) Plusz pont, hogy nem okoz pattanásokat, más általam próbált fényvédő krémekkel ellentétben. Nagyon-nagyon megszerettem. Egyedül az ára zavar, mert drága, de ha sokáig kitart, akkor megéri. Majd frissítem a bejegyzést, ha elfogy. Mindenképpen 5*-os.

Update 2016 június:
Még mindig nagyon kedvelem a korábbi bejegyzésem óta kb. két tubust használtam el, igaz inkább a nyári hónapokban és a napsütéses napokon használtam. Most tervezem a 3. tubus vásárlását. Ma tudtam meg, hogy ráadásul cruelty-free termék :)

Update 2018. november:
Én nem tudom, hogy a termék változott-e meg, vagy a bőröm, de az újonnan beszerzett tubusból nyáron bármennyit kenhettem az arcomra, leégtem és a szemem is csípte kicsit. A korábbi két tubus esetében ilyet nem tapasztaltam. :((( ezért most már csak 2*

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2018. május 10.

Sajnos nem vált be. Nagyon kiemeli a pórusaimat (nem eltünteti, mint ahogy ígérik), a fedése gyenge-közepes, hidratálást sem érzek, sőt kifejezetten kiemeli a bőröm száraz részeit. BB krémként nálam megbukott. Primernek még jó lehet. Nem okozott pattanásokat, de nem jó az ár-érték aránya. Nem hiszem, hogy a jövőben újra vásárolom. :( A színe nagyon tetszett pedig, mert végre volt egy színezett krém, ami passzolt a hullafehér bőrömhöz :(

Pupa BB Cream + Primer

Pupa BB Cream + Primer
2018. április 15.

A sok jó vélemény hatására vettem meg, igaz nem ezt a verzióját szerettem volna, de a kombinált bőrre való épp kifogyott a boltban.

Nekem ez az "All skin types" verzió sajnos nem vált be. Egyáltalán nem érzem hidratáltnak a bőröm tőle, a fedése és a primer hatása is gyenge. Igaz, az én bőröm eleve elég vacak. Akinek nincs sok bőrhibája, annak tökéletes lehet. Nem szeretem levakolni magam, de úgy érzem ez a termék még azt a minimális ápolást, takarást sem nyújtja, amire vágyok. Igaz, legalább pattanásokat nem okozott. Ezt a verziót nem fogom többet vásárolni, de a másik "Combination to oily skin" verziójának még adok egy esélyt.

Ja, még egy pozitívum, amit azért meg kell említenem. Végre, végre találtam egy BB krémet, aminek a színe egyezik az arcbőrömével. (100 light nude-ot vettem).

1 ÖSSZETEVŐ