Barbara2021

Regisztráció dátuma: 2021. január 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. január 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP
2021. december 26.

Anyám kapta karácsonyra. Perszehogy fujkodtam vele egy sort, nem ismertem. Az alapillatot én utálom. (anyám azt akarta volna). Fojtogató, tömény, túl sok. Ez totálisan más. Kicsit ezért bejon. Gyümis. A málna nagyon ott van. Szerintem nem szintetikus, tök jó gyümis illat, de egyaltalan nem az én világom. Az szerintem jó, hogy ennyire más, mint az anyaillat, mert az nem jön be. De nem elég karakteres. Virág-gyümölccsel? Volt már. L'interdit egy időben nagyon bejott nekem. Ott a meggy adja a gyümit. Az szerintem egy sokkal izgisebb, összetettebb, nőiesebb illat, de a hasonlósággal egyet tudok érteni. Ez egy csajos illat. Fiataloknak. A tartóssága amúgy kitűnő. Ami egy gyümis illatnal azért szerintem nagy szó. A tejen felrohogtem. Egyáltalán nem érzem. Mivel elég sokat voltam tejuzemben, ez talán szintén az előnyei közé sorolható. :) összessegeben ez egy teljesen jó, vállalható illat. Szerintem akiknek az anyaillat tetszik, azoknak ez nem fog. És fordítva. Ha testpermet árban lenne, venném, de így nem fogom, mert minek. Van több sokkal érdekesebb parfümöm.

Dior Sauvage

Dior Sauvage
2021. december 16.

Férjem használta, annak ellenére, hogy utaltam. Szerintem semmilyen elegancia nincs benne. Tolakodó, erőszakos, kissé közönséges. Előtte Bvlgari illatokat használt, azokat szerettem. Ez a férfiak LVEB-je. Egyéniség nélküli, bárkinek eladhato tucatslager. Ahhoz képest meg egy vagyon

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2021. december 5.

Hát nem tudom. Ez egy három csillagos illat. Nem különleges, nem izgató, nem jó. De vannak érdemei is. Nem kellemetlen, nem fejfajdito, nem rossz. Lancome illatok nekem nem nagyon jönnek be. Úgy emlékeztem ez az üdítő kivétel, de nem véletlenül tettem a mintáját a rosszak közé. Ujraprobalaskor se győzött meg.