Barbaraaab

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém
2019. szeptember 18.

Sajnos nekem abszolút nem vált be. Nem jó. Pattanásos leszek tőle, valami nem jó az én bőrömnek sajnos. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Valahogy az érzet sem jó amikor felkenem. Sajnálom nagyon :(

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2019. szeptember 18.

Ma probaltam ki először, az illatat imadom, tokeletes, az hogy milyen hatassal van a hajamra elso hasznalatra nem lehet szerintem megmondani, de eddig tetszik, konnyen fesulheto a hajam hasznalata utan, de ez hosszabb tavon fog kiderulni, hogy hogyan is hasznal, eddig teljesen elegedett vagyok vele.

UPDATE
Sajnos le kell pontoznom, mert még sem jó hosszútávon, felkenem a hajamra és semmi hatást nem érzek sajnos, pedig szuper összetevők és nagyon jó kellemes illat, de valahogy nem érzem jónak, nem érzek semmi változást.

Eveline Pure Control SOS Antibacterial Mélytisztító Tonik

Eveline Pure Control SOS Antibacterial Mélytisztító Tonik
2019. szeptember 18.

Miután abbahagytam a fogalm.tabit rengeteg pati kijött az arcomra és valamit keresnem kellett a piros foltokra, mivel nyomkodtam is magamat. Bementem a rossmannba és ezen akadt meg a szemem, szerettem volna egy tonikot és ez tetszett, hogy kifejezetten piros foltokra van. És nekem abszolút bevált, már néhány használat után is látszik, és nagyon látványosan. Még a patikon is használ, bár ezt a hatását nem csak erre fogom, mert használok niveatol is egy terméket, de a piros foltok biztosan nem attól halvanyodnak hanem ettől az eveline.től,mivel ezt a niveat már használtam, és nem vettem észre ilyen hatást, de lehet a 2 egyszerre ilyen szuper. Én ajánlom, de nem mindenkinek lehet jó. Mindenkinek más a bőre.