barbarahella

Regisztráció dátuma: 2013. december 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. december 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2020. október 17.

Update: kicsit később vettem észre, hogy a hajtövem nem fogta be, így lepontozom.

Update: Az új dobozos, 801-es mandula színűt próbáltam ki. Kicsit sötétíteni akartam a hajamon, ami ráadásul a szőkítések miatt egyenetlen, hol nagyon világos, hol narancsos, hol sárgás volt. Szép, egységes, nem túl sötét, de nem is túl világos, természetes szőke lett. A barna anno 3 csillag volt, ez 5 és újravevős.

Az 518-as barnáját próbáltam. A doboz szerint hamvas mokkának kellett volna lennie, ehelyett vöröses beütése van fényben és elég sötét. Köze nincs a képhez a dobozon. A balzsam valóban nem rossz, de a Dr. Organic argánolajas balzsamja simán kenterbe veri és még natúrkozmetikum is. Nem újravevős.

Revox Just Argan Oil 100% Szérum

Revox Just Argan Oil 100% Szérum
2020. október 17.

Nagyon szeretem, a sérült hajamra kenem, puhává varázsolja.

Olaplex

Olaplex
2020. szeptember 24.

Nagyon(!) igénybevett, szőkített hajon érdemes alkalmazni, de többszöri alkalom, mire látszódik a hatása. A hajam tényleg megerősödött és normál hajnak néz ki végül. Mosáskor is alig van törés. Én vettem egy Traveller Kit-et és csináltam vele több kezelést otthon + raktam mindenbe, szőkítőbe, festékbe is. Youtube-on vannak fent külföldi csatornákon jó tutorial videók. Így tudtam további károsodás nélkül szőkíteni az amúgy rossz állapotban lévő hajam. Persze addigra nem volt már olyan rossz állapotban, köszönhetően a kezeléseknek. Megemlíteném, hogy emellett használtam az Aphogee 2 step protein kezelését is, mert a szőkítés során elvesztett protein-t az Olaplex nem tudja pótolni, ő arra való, hogy a haj kötéseit újraépítse, amit a szőkítés, festés szétrombolt, illetve, hogy megvédje a hajat szőkítés és festés közben attól, hogy rosszabb állapotba kerüljön. Emellett (ezek után nagyon kell hidratálni a hajat jó minőségű balzsamokkal (és argán olajjal), mert mind az Olaplex, mind az Aphogee szárítja. Minden esetre a három együtt tényleg csodaszer a vizesen nyúlós, szőkített hajnak.