BarbaraKantor

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Micellás Arctisztító Ultra Túlérzékeny Bőrre

La Roche-Posay Micellás Arctisztító Ultra Túlérzékeny Bőrre
2017. április 2.

Allergiás lettem egy MAC-es púderre és a bőrgyógyász tanácsára újra értékeltem a smink és arcápolási termékeimet - így kötöttem ki az extra vízhiányos és érzékeny bőrömmel ennél a micellás cuccnál, amelyet próbaképp utazóméretben szereztem be. 10 nap használat után abszolút favorit, előtte a Bioderma micellás arcápolóját használtam.

Lancôme Hydra Zen Masque Stressz Elleni Hidratáló Éjszakai Szérum Maszk

Lancôme Hydra Zen Masque Stressz Elleni Hidratáló Éjszakai Szérum Maszk
2016. november 27.

Müllerben bukkantam rá akciósan 6800 Ft-ért, amely csomagban 15 ml-es utazó termékként volt benne fényvédős társával együtt (hydra zen sp 15), illetve advance génifique szérummal. Ha eltekintünk a Lancomra jellemző intenzív parfümillattól, akkor maximális tisztelet ennek a terméknek, ha száraz és érzékeny bőrű vagy, akkor igazán kellemes ez a gél állagú hidatáló. Én hozzászoktam már az illatához ráadásul imádom a kis kiszerelésű termékeket, általában este és reggel használom, időjárástól függően a fényvédős termék nehezebb állagú és inkább szelesebb hidegebb időben jó, de összességében, ha újra meglátom ebben az árfekvésben, akkor mindenképp megveszem.

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II
2016. november 27.

Kuponos akció alkalmával döntöttem a termék mellett, mert sötét karikáim vannak a szemem alatt, és bíztam benne, hogy talán kicsit halványítani fogja. Érzékeny a szemem környéke, gyakran könnyezek krémektől, és bár ez nem okozott kellemetlenséget, de több mint fél éves napi rendszerességű esti használattal semmilyen eredményt nem hozott. Éppen ezért nem fogok újra vásárolni, mert ugyan sokáig elegendő, de ilyen árfekvésben ennél hatékonyabb termékek is vannak.