barbarella

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kat Von D Tattoo Liner

Kat Von D Tattoo Liner
2018. február 20.

Minden kipróbált szemhélytust ehhez hasonlítok, és eddig egyik sem ért fel hozzá.
Alapból nehéz eset a szemhélyam, enyhe felemássága miatt csak bizonyos formájú tusvonal mutat rajta jól, amit nehéz egy nem teljesen precíz tussal összehozni.
Mióta ezt megszereztem, nincs 15 fekete végű fültisztító pálcika előttem a sminkelés végére, mert elsőre mindig sikerül pont úgy meghúzni a vonalat.
Rajtam abszolút tartós, párszor még edzeni is kényszerültem benne és meg sem moccant. Az ecset maga mivel nem filc, nem tompul el, ugyanúgy néz kis 3 hónap múlva is, mint mikor megvettem. A csomagolásán nagyon szeretem a rózsa mintát, de az a sok neszeszerben való hordozás miatt viszonylag hamar lekopik, de annyi baj legyen.
Nagy kedvenc, és szerintem az is marad jó ideig. :)

Dove Oxygen Moisture Souffle Treatment Hajpakolás

Dove Oxygen Moisture Souffle Treatment Hajpakolás
2016. június 5.

A samponnal és a balzsammal együtt használtam ezt a pakolást.
Akárhányszor látom egy kozmetikumon hogy "souffle" vagy "whipped", mindig kettős érzésem van az adott termékkel kapcsolatban (kivéve persze a hajhaboknál), mert mindig arra gondolok, hogy ez csak puszta reklámfogás, és így nagyobb csomagolásban akarnak kevesebb terméket eladni, kvázi levegőt veszünk. Nem is beszélve arról, hogy én mikor ezt a pakolást kinyitottam, meglepődtem, hogy maga a tégely nincs is teljesen tele, nem akarok hülyeséget írni, de nekem tényleg úgy nézett ki mintha a doboz kb 1/5-öd része üres lenne. A csomagolásról még annyit, hogy nekem sosem volt szimpatikus ez a tégelyes megoldás.
Hajmosás után nagyon puha tapintású volt a hajam, viszont gondolom a samponjának köszönhetően az amúgy is viszonylag gyorsan zsírosodó hajam maximum 1 napot bírt ki mire a szárazsamponért kellett nyúljak. Pozitívumként még a jó illatot tudnám felhozni, de ennyi.

Dove Oxygen Moisture Sampon

Dove Oxygen Moisture Sampon
2016. június 5.

Kb 1 éve egyszer már használtam ezt a sampont és a balzsamot is, nemrég pedig újra beszereztem mindegyiket, plusz a hajpakolást is.
Már nem emlékeztem, hogy miért váltottam le ezeket, de pár használat után már gyanús volt. Amúgy is gyorsan zsírosodik a hajam, de ezzel a termékcsaláddal maximum 1 napot tudtam kihúzni szárazsampon nélkül.
A hajam vékonyszálú, viszonylag gyorsan zsírosodik, de mivel már több mint 1 éve vállig érőre vágattam, úgy vettem észre hogy gyorsabban törik a vége, amin nem segített a gyakoribb hasvasalás/hajsütővas használat.
Rögtön mosás, beszárítás után mesésen puha a hajam, de ahogy írtam, max 1 nap és már ki sem merek lépni a házból szárazsampon nélkül.
Pozítívum a finom illat és a praktikus csomagolás, de többet tuti nem használom.