barbel

Regisztráció dátuma: 2011. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2018. november 23.

Nagyon bevált, egy borsónyi is elég a kezemre, könnyen beszívódik és nagyon tápláló, abszolút téli kedvenc lett. Az illata erősen gyógynövényes, de ennyit kibírok az ápolt, puha kezek érdekében. :)

The Body Shop Hawaiian Kukui Body Cream

The Body Shop Hawaiian Kukui Body Cream
2018. november 23.

Terhesség alatti bőrfeszülésre kerestem enyhülést, és tulajdonképpen másik testvajat akartam venni (kendermagolajosat vagy a shea vajasat), de állítólag ez a leggazdagabb, legzsírosabb krémjük, amit terhesség alatt is a legjobb szívvel ajánlanak. Az illata nekem elsőre elég tolakodó volt, a pizsama és az ágynemű is átveszi, de megszerettem és most már inkább kellemes, lágy jelzőkkel illetném. :)

Egy tégely elhasználása után bizton állíthatom, hogy nagyon jót tesz a bőrömmel, sűrű, de jól kenhető krém, és azonnal beszívódik - sietni is kell néha a kenegetéssel, mert ha lassú az ember, sokat fog elhasználni.. :D

Egyetlen negatívumot emelnék ki: az eladó azt mondta, hogy szerinte simán elég 3 hónapra egy tégely, és ő is ennyi idő alatt használta el, nekem viszont nem bírta egy hónapnál tovább - ehhez viszonyítva viszont elég drága.

Babylove Babaápoló Olaj

Babylove Babaápoló Olaj
2018. október 3.

Update
A Weleda kismamáknak való olaja mellett használom (előbbit csak a hasamra, utóbbit a több testrészemre). Teljesen jól funkcionál, zuhanyzás után vizes bőrre kenve fejti ki legjobban a hatását. Kellemes illata van és nagyon jó ár-érték arányú. A flakon kicsit nehézkesen használható, orrán-száján ömlik az olaj, ezért áttöltöttem egy Weledás üvegbe, így sokkal felhasználóbarátabb. Kicsit már más a csomagolása, lehet, hogy más néven is fut itt Krémmánián.

2012. november
Itteni tapasztalatok alapján vettem ezt az olajat még pár hónapja. Direkt nem rögtön használat után írtam, vártam türelmesen, hogy tényleg jó-e. Pár hónap használat után kijelenthetem, hogy nagyon jó! Sőt, szuper! :) Fürdés után vizes bőrre használom, majd pár perc után megtörölközöm, és a bőröm szuper puha lesz. :) (Mondjuk érdemes inkább este használni, mert azért icipicit olajos marad az ember utána.) Az illata kicsit fura, de ilyen összetevők és ár mellett ezt boldogan elviselem. A tubus kezelése meg kicsit macerás, de hát ez van. :) Nekem bejött.