Barbi-Lou

Regisztráció dátuma: 2012. április 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás
2017. január 10.

Nagyon szépen hidratálja a hajam. Hetente 1x szoktam felvinni, de az előírt 20 perc helyett fent szoktam hagyni legalább 1-2 órát. Nem nehezít el, nem lapul le és száll a hajam, de érezhetően feltöltődik. Az illata szerintem kellemes.
Nem ez a legolcsóbb termék a piacon az biztos, és lehet találnék olcsóbban is hasonló jót, de engem megvettek azokkal az extrákkal mint fighting animal testing, ethical buying és naked packaging.

Garnier Summer Body Moisturising Lotion

Garnier Summer Body Moisturising Lotion
2016. május 5.

Ez az első önbarnítót tartalmazó termék,amire azt kell mondjam,hogy jó!
Nekem a light változat van meg, nagyon világos bőröm van. Testradírozás után vittem fel, akár egy sima testápolót. Nem igényelt különösebb odafigyelést. Pár órán belül már láttam is a különbséget. Teljesen meglepődtem milyen természetes színt adott! Az illata nagyon kellemes, remekül hidratál, de mégsem ragad, hamar beszívódott és az ára is jó...
Így elsőre nagyon pozitív!

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2016. április 6.

Nagyon-nagyon szeretem. Csodálatos illata van,amit napokkal a használata után is érezni. Puhe-puha lett tőle a hajam,mégsem vesztette el a tartását és nem húzta ki a hullámaimat sem. A legkisebb kiszereléssel kezdtem,mert volt már ami nem jött be a Lush-tól,de már beszereztem azóta a legnagyobbat,hogy biztos ne maradjak nélküle. Szóval tényleg klassz! :)

4 ÖSSZETEVŐ

PEG-100 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott