barbigirl21

Regisztráció dátuma: 2011. november 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 23.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Pupa Luminys Baked All Over

Pupa Luminys Baked All Over
2020. október 8.

Ez valami csoda! A Lovely olcsó, szuper highlighterét használtam, tartós volt, de mégsem az a "wow"-hatás. Szemeztem már a Pupa gyönyörű highlightereivel, de egy sima aranyfényű termékre sajnáltam mindig 5000 Ft-ot. A bronzereikkel ugyanígy voltam. Na de aztán megláttam ezt a terméket, és legutóbbi szülinapomra féláron meg is vettem. Életem vásárlása :D Még teljes áron is megérné, mert teljesen 2 in 1, sőt, annyira karakteres a színe és annyira pigmentált, hogy még pirosítót sem nagyon használok, mióta megvan. A sötétebb barnával szépen tudom hangsúlyozni az arccsontom, a világos fényessel az orrom hegyére és a szívvonalra szoktam pöttyinteni belőle a teljes ragyogásért alkalmi sminkekhez. Ha pedig csak egy sietős "nomakeup-makeupot" dobok fel, egyszer-kétszer végighúzom a (Pupa) kontúrecsetet a teljes palettán, felviszem az arcomra a (Pupa) BB - krém fölé, és estig tartó természetes ragyogást kapok :) Nem is tagadom, hogy a rajongójuk vagyok :D :D Nem csalódtam egy termékükben sem eddig :)

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2020. október 8.

Update: a legnagyobb hőségben is kiállta a próbát. Imádom! Még egy szerelemtermék a Pupától, lassan mindent lecserélek :D

Régóta vágytam már rá. Fekete szemöldökömhöz a 2. árnyalatot mertem megvenni, hogy ne legyek Kiszel Tünde :D Ez vörösesbarna, így óvatosan kontúrozom vele a szemöldököm, hogy ne üssön el nagyon a feketétől, de szépen lehet építeni attól függően, hogy erősebb vagy visszafogottabb hatást szeretnék-e elérni vele. A kis Essence-es szemöldökecsetemmel gyorsan és könnyen használható. Remélem, nem fog beszáradni, mert biztos, hogy nagyon sokáig elég lesz :) Biztos leverné az ABH, de egyelőre a legjobb termék, amit eddig használtam, a tartósságával is elégedett vagyok, bár 30 fokban még nem teszteltem :)

Dove Refreshing krémtusfürdő uborka és zöld tea illattal

Dove Refreshing krémtusfürdő uborka és zöld tea illattal
2020. július 2.

Ajándékba kaptam, a szokásos Dove minőség :) Kellemesen tápláló érzést nyújt és tényleg frissítő az illata.