barbigirl21

Regisztráció dátuma: 2011. november 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 23.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2020. április 25.

Régóta vágytam már rá. Fekete szemöldökömhöz a 2. árnyalatot mertem megvenni, hogy ne legyek Kiszel Tünde :D Ez vörösesbarna, így óvatosan kontúrozom vele a szemöldököm, hogy ne üssön el nagyon a feketétől, de szépen lehet építeni attól függően, hogy erősebb vagy visszafogottabb hatást szeretnék-e elérni vele. A kis Essence-es szemöldökecsetemmel gyorsan és könnyen használható. Remélem, nem fog beszáradni, mert biztos, hogy nagyon sokáig elég lesz :) Biztos leverné az ABH, de egyelőre a legjobb termék, amit eddig használtam, a tartósságával is elégedett vagyok, bár 30 fokban még nem teszteltem :)

Pupa Miss Pupa Extrafényes Ajakrúzs SPF15

Pupa Miss Pupa Extrafényes Ajakrúzs SPF15
2020. április 25.

Fényes nude rúzst kerestem. Ha jól emlékszem, a 600-as Champagne árnyalatot választottam, a legvilágosabb nude az én számat be sem fogta :D De ez tökéletes, fényes - csillogós bézs, nappali és alkalmi sminket is szuperül kiegészít. Azért keltette fel az érdeklődésem ez a termék, mert úgy tűnt a leírásból, átmenetet képez a rúzs és a szájfény között. A matt folyékony rúzsok használata nekem macerás, ritkán áldozok rájuk időt. A szájfényekbe pedig tuti beleragad a hajam, vagy inni nem szeretek velük :D Plusz kevés szájfény mutat jól a sötét számon. Na ezért vettem meg ezt a terméket, ami valóban extrafényes, mint egy szájfény, de nem ragad annyira, és tartósabb, jobban színez. Finom az illata, nem szárítja annyira a szám, mint a matt folyékony rúzsok. 2 in 1 termék, amit bármikor pár másodperc alatt felkenek és máris jobb az összkép :) Akciósan különösen megéri. Be fogok szerezni egy rózsaszínes árnyalatot is! Megint nem csalódtam a Pupában <3

Pupa Angled Blusher Brush

Pupa Angled Blusher Brush
2019. december 6.

Kontúrozáshoz/bronzosításhoz használom. Maximálisan elégedett vagyok vele, mint a másik Pupa-ecsetemmel. Gyönyörűen tudok vele dolgozni :) Napi szinten használom lassan 2 éve, és egy szál sem hullott belőle, ugyanolyan puha és tömött, mint új korában :)