barbigirl21

Regisztráció dátuma: 2011. november 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 23.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló
2022. január 13.

Eddig sem csalódtam a Dove tusfürdőiben és testápolóiban, de ez...! Nem rajongok a virágillatokért, de ebbe annyira beleszerettem, hogy most magnóliás parfümök után fogok kutatni :) Még a fürdőköntösömön is érzem az illatát, és istenien hidratál. Lehet, hogy nyáron picit soknak érezném, de most tökéletes "bekuckózós", kényeztető élményt nyújt.

Pupa Foundation Brush

Pupa Foundation Brush
2021. október 29.

Tökéletes, mint az összes többi Pupa-ecset! Lassan teljes a készletem. Minden évben veszek egyet a szülinapi kedvezményem kihasználva. Féláron pláne nevetségesen jók :)

Pupa Luminys Baked All Over

Pupa Luminys Baked All Over
2020. október 8.

Ez valami csoda! A Lovely olcsó, szuper highlighterét használtam, tartós volt, de mégsem az a "wow"-hatás. Szemeztem már a Pupa gyönyörű highlightereivel, de egy sima aranyfényű termékre sajnáltam mindig 5000 Ft-ot. A bronzereikkel ugyanígy voltam. Na de aztán megláttam ezt a terméket, és legutóbbi szülinapomra féláron meg is vettem. Életem vásárlása :D Még teljes áron is megérné, mert teljesen 2 in 1, sőt, annyira karakteres a színe és annyira pigmentált, hogy még pirosítót sem nagyon használok, mióta megvan. A sötétebb barnával szépen tudom hangsúlyozni az arccsontom, a világos fényessel az orrom hegyére és a szívvonalra szoktam pöttyinteni belőle a teljes ragyogásért alkalmi sminkekhez. Ha pedig csak egy sietős "nomakeup-makeupot" dobok fel, egyszer-kétszer végighúzom a (Pupa) kontúrecsetet a teljes palettán, felviszem az arcomra a (Pupa) BB - krém fölé, és estig tartó természetes ragyogást kapok :) Nem is tagadom, hogy a rajongójuk vagyok :D :D Nem csalódtam egy termékükben sem eddig :)