BarbiiPLS

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Neutrogena Skin Detox 3-In-1 Micellás Víz

Neutrogena Skin Detox 3-In-1 Micellás Víz
2020. július 1.

Összességében meg vagyok elégedve a Neutrogena termékekkel, viszont ez a micellás víz szerintem ugyanolyan, mint a többi, nem tud semmivel se többet se kevesebbet, talán inkább kevesebbet.
Viszont ez az illat/szag vagy mi ez, ami ennek a micellás víznek van... tényleg detox illata van (még ha sose volt semmilyen közöm a detoxhoz, de szerintem ez a megfelelő megnevezés, én így képzelem el. xDDD)

Viktor&Rolf Flowerbomb EDP

Viktor&Rolf Flowerbomb EDP
2020. július 1.

Ha jellemezni tudnám ezt a parfümöt egy szóval, akkor arra a jelentéktelen szót tudnám mondani. :(
Én szeretem ezeket az édes, virágos illatokat, viszont ez a parfüm olyan semmilyen.
Kifújom, alig lehet érezni, tartósnak egyáltalán nem tartós, semmi extra ez az illat. Többet vártam.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. november 25.

Szeretem a TO termékeit, viszont én ezzel a hidratáló krémmel nem igazán vagyok megelégedve.. :(
Kicsi mennyiséget szerintem nehéz kinyomni belőle, így általában kicsit több jött ki belőle, amit viszont nagyon nehéz volt elkenni az arcomon, így fél óráig kenegettem, hogy az a fehérség valahogy szívódjon már be... wtf... smink alá nálam nagyon nagyon nem vált be, a homlokom mindig kifényesedett tőle. Kicsit mattít, de mintha zsíros érzetet is hagyna a bőrön (???), ezért inkább csak estére használtam, valamennyire hidratált azért.
Számomra ez a termék teljesen ellentmondásos, úgy vagyok vele, hogy végre elfogyott, de azért megfordult a fejemben, hogy megvegyem újra.. hát nem tudom. Érdekes. :DD