BarbiiPLS

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. november 25.

Szeretem a TO termékeit, viszont én ezzel a hidratáló krémmel nem igazán vagyok megelégedve.. :(
Kicsi mennyiséget szerintem nehéz kinyomni belőle, így általában kicsit több jött ki belőle, amit viszont nagyon nehéz volt elkenni az arcomon, így fél óráig kenegettem, hogy az a fehérség valahogy szívódjon már be... wtf... smink alá nálam nagyon nagyon nem vált be, a homlokom mindig kifényesedett tőle. Kicsit mattít, de mintha zsíros érzetet is hagyna a bőrön (???), ezért inkább csak estére használtam, valamennyire hidratált azért.
Számomra ez a termék teljesen ellentmondásos, úgy vagyok vele, hogy végre elfogyott, de azért megfordult a fejemben, hogy megvegyem újra.. hát nem tudom. Érdekes. :DD

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2019. október 27.

Nem is értem, hogy miért nem próbáltam ki hamarabb... nagyon szeretem, nekem bevált!
Jól tisztít, könnyen lemosható, nem jönnek ki pattanások/mitesszerek tőle, nem lesz zsíros tőle az egész fejem és nem is szárít. Szerintem elég sokáig elég is lesz.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. október 19.

Ez előtt a Garnier micellás vizét használtam, de már az első használatkor kiderült, hogy ég és föld a különbség. Lehet, hogy drágább ez a Bioderma micellás víz, viszont egyáltalán nem kell belőle sokat használni, mert lehoz mindent szinte egy mozdulattal. :D Ezáltal még kevesebb vattát is használok, ráadásul ebből nem folyik kifele a víz, hanem olyan szűkebb rajta a lyuk és ezáltal nem is használok olyan sok terméket, szóval szerintem sokáig elég lesz. :)