Barbika

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Labello Original Care Ajakápoló

Labello Original Care Ajakápoló
2019. március 3.

borzasztó! 18 év után le kellett cserélni! nem tudom milyen összetevőket tartalmaz ez az új labello, de rémesen x.r!! komolyan minden jót elb.sznak :(( csillagot se érdemelne..

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2019. január 29.

Hosszú évek óta használom én is, mostanában egyre ritkábban, talán reggel és este és ennyi. Próbálok leszokni róla, nekem eszembe nem jutott volna, hogy még inkább szárítós és ezért igényli újra és újra a szám a kenést.. Az a baj, hogy próbáltam másféle márkákat is annó, de egyik se volt ennyire jó.. volt amitől ilyen fehéres lett a szám, mint akinek valami baja van :D Ez jónak tűnt, és gyors megoldásnak ma is teljesen megfelel. A legjobb lenne nem kenni semmivel se. Próbáltam testvajat is a számra, meg ricinus olajat, különböző testápolókat és ajakápolókat, de mind megbukott. Nekem ez jött be, immár bő 17 éve használom, kb másfél hónapot bír egy kis tubuska, de mostanában még tovább is jó,mert ritkábban használom. Kizárólag a sima oridzsit használom, az ízesített színesített változatok rémesek :S

Update: mi a fene lett a labello classic-okkal? mi a fene az a melt-in? borzasztóak! ragacsos mattizé az egész! nem az a jó krémes tartós.. remélem nem maradnak forgalomban, sajnos már vagy kettőt beszereztem véletlenül ezekből az újabbakból,de rémesek :(

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon
2019. január 29.

Az illata jó, a fejbőrömet is felfrissítette, hajamat megmosta, korpám nincs, így ha esetleg lett is volna, akkor azt is kipusztíthatta :) Viszont borzalmasan csípte a szemem minden egyes alkalommal, elviselhetetlenül rossz volt! Emiatt csak 4 csillag.