barbixd

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2018. március 21.

Mikor vásároltam, akkor nem volt a másik sima Ha hidratáló, de mindegy mert nem bántam meg, nagyon jó krém. Kicsit fura az állaga ilyen szemcsésnek érződik, de engem nem zavar. Leghatásosabb eddigi általam kipróbált krémek közül:)

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2018. március 21.

Nálam ez csodaszer. Érzékeny bőröm van, és néha elég problémás szokott lenni és akkor jön ő. Kicsit szokott csípni, de hamar elillan az érzés. Lemosás után nagyon puha és selymes lesz tőle a bőr, a bőrproblémák javulnak. Pozitívum még, hogy elég sokáig kitart, nem kell havonta újra venni, és amúgy is ár-érték arányban zseniális.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2018. március 20.

Eddig nekem bevált, szép, könnyű és selymes lesz tőle a hajam, és egy nappal kitolja a hajmosást, és kb pont ezt vártam tőle, hisz nálam ez nagyon nagy szó!! eddig harmadik napra úgy néztem ki, mint akire ráömlött egy zsíros bödön, de mostmár nem :) remélem, hogy továbbra is hozza ezt a hatást, majd még update lesz :D ja, és használom hozzá a pakolást is

update: már nem érzem a hatását, és enyhén korpás lett a hajam :( még azért elfogyasztom ezt a flakont, hátha