barbo94

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Prep Prime Transparent Finishing Powder

MAC Prep Prime Transparent Finishing Powder
2019. december 3.

Nagyon szeretem, ez az első fixáló púderem de egyből jót választottam, elégedett vagyok vele, viszont valami nagyon hozzáértő segíthetne nekem... mert nem vagyok benne biztos, hogy jól használom :D (mindig teljesen kinyitom nem a lyukakon keresztül jön a por ami fura és fóliát sem találtam szóval ha valaki tud segíthetne :D ) kössszi

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2019. december 3.

Nekem eléggé száraz, vízhiányos a bőröm így ez a water fresh sokkal jobban bejött mint a sima DW, nem ül bele az arcomba mint a tesója, egésznap kibírja, egyszerűen zseniális... nincs erős fedése, ami nekem egyáltalán nem baj mert nem szeretem az erős fedésű alapozókat, lélegzik a bőröm, könnyű eldolgozni, nem pattogok ki tőle. már vagy fél éve használom, bár én nem is sminkelek minden nap. :D

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2019. január 15.

Bementem a Douglas-ba és kértem, hogy kenjék fel az egyik felemre ezt az alapozót a másikra pedig az EL DW alapozót.
Elsőre azt láttam, hogy az EL DW sokkal jobban fed viszont.... Tapintásra is és úgy alapjáraton is kevésbé éreztem, hogy van rajtam alapozó ami nagy plusz pont. Egy délutánt volt rajtam, ettem-ittam, vezettem és a nap végére sem mozdult el, nem szárított ki sehol semmit, ugyanolyan volt.
Azonban az orrom azon felén lett egy picike piros pont (ami aztán lehet patti lesz még nem tudom), lehet kezdődő patti volt és ez amúgy kihozta, szóval ezért csak 4*-ot kap.
Adok neki majd még egy esélyt mert 3 alapozót még kiakarok próbálni (urban decay, the balm, smashbox) míg végleg döntenék, és majd meglátjuk mi lesz.