Barbossa86

Regisztráció dátuma: 2012. március 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 6.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2021. január 29.

Nem ertem a hype-ot korulotte, bar lehet,hogy a gyartonak es nekem mas a fogalmunk a sensational-rol.
Szerintem ez egy kozepes olyan kis semmilyen szempillaspiral, nem ad igazan boostot , a festek tul folyekony csak atsiklik a pillakon, nem erzem,hogy toltene megemelne es szetvalasztana.
Nyilvan nem a muszempilla effektust varom,oh vagyis de!Szeretem ha a szempilla hangsulyos es dramai,de sajnos ezzel a spirallal ezt nem igazan lehet elerni ,tobb retegben sem.
Gyengusz

Missha Yei Hyon Jin-Bon Eye Cream

Missha Yei Hyon Jin-Bon Eye Cream
2021. január 27.

Ahh annyira szerettem volna szeretni!
Suru testes kremnek tunik,de csak tunik.
Velemenyem szerint nagyon keves 30 felett.
Felkenes utan fel oraval a szemkornyekem mar be is issza, nem erzem a hidrataltsagot, helyette marad egy fura poros erzet ,huzodik nem kellemes ..
Shiseidorol valtottam, mert szerettem volna a K-beauty vonalon kiprobalni valamit, de most ugy erzem ez nem jott be.
Adok neki 3 csillagot a gyogynovenyek miatt,de ennyi.

GHD Platinum + Professzionális Styler Good Hair Day

GHD Platinum + Professzionális Styler Good Hair Day
2020. július 16.

Ez a hajvasalo game changer! Eloszor a L’oreal 3.0 steampodjat vettem meg, de botranyosan leszerepelt!Ezt es a steampodot ossze sem lehet hasonlitani.
Szerintem a goz egyszeruen nem minden hajra csodaszer,sot....na de ez a kis masina a hajvasalok non plus ultraja!
Siklik a hajon,a vegeredmeny fenyes pihe-puha szogegyenes haj .
Nekem rengeteg hajam van es nagyon gondor,de kb 5-10perc alatt vegeztem a vasalassal.
Imadom!