Barbuska90

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Professional Anti-Shine Primer

Alverde Professional Anti-Shine Primer
2020. július 5.

Katasztrófa... Pont, mintha vastagon bekenném az arcom zsírral. Undorító.

Guerlain L'essentiel Natural Glow Foundation 16H Wear

Guerlain L'essentiel Natural Glow Foundation 16H Wear
2019. december 21.

Az utóbbi időben nagyon sokat szenvedtem az alapozókkal. Megint NAGYON zsíros a bőröm, plusz ugye tágak a pórusaim. Nem győztem venni a matt alapozókat, napi fél kg púdert használtam. Reggel a sok mattítás miatt úgy néztem ki, mint valami hulla, de délre kb az egész lefolyt az arcomról, kukacosodott, foltosodott. Néha a sírás határán voltam. Szombaton a Nocibé-ben ajánlotta az eladó ezt a csodát. NAgyon bevált. Gyönyörű, természetes ragyogás, de nem zsíros csillogás. Sokkal jobb, mint a teljesen matt hatás. Természetes fedés, nem is látszik, hogy alapozó van rajtam. Én teszek rá egy leheletnyi púdert, nap közepén újra púderezem és rajtam így egész nap tart. 5*

UPDATE:

Le kell vonnom pontot, mert vannak napok (nem tudom mitől függ), amikor nagyon brutálisan oxidálódik.

NYX Professional Makeup #Nofilter Finishing Powder

NYX Professional Makeup #Nofilter Finishing Powder
2019. november 21.

Életem legrosszabb púdere, komolyan mondom. Zsíros, fényesedő bőröm van, de még a leggagyibb púderrel is kibír 2-3 órát. Ezzel nem. Felrakom és 2 óra múlva olyan, mintha vajjal lenne bekenve az arcom. Sokkal jobban zsírosodik, mintha semmi nem lenne rajta! Ráadásul foltokban kopik. Életemben először tapasztaltam, hála ennek a “nagyszerű” terméknek, hogy este, mikor hazaértem, nem csak, hogy fényes, foltos volt a bőröm, de szó szerint folyt az alapozóval keveredett púder, pedig nem izzadtam! Ha ez nem lenne elég, brutálisan oxidálódik. Ment is a kukába.