Barbuska90

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Guerlain L'essentiel Natural Glow Foundation 16H Wear

Guerlain L'essentiel Natural Glow Foundation 16H Wear
2019. december 21.

Az utóbbi időben nagyon sokat szenvedtem az alapozókkal. Megint NAGYON zsíros a bőröm, plusz ugye tágak a pórusaim. Nem győztem venni a matt alapozókat, napi fél kg púdert használtam. Reggel a sok mattítás miatt úgy néztem ki, mint valami hulla, de délre kb az egész lefolyt az arcomról, kukacosodott, foltosodott. Néha a sírás határán voltam. Szombaton a Nocibé-ben ajánlotta az eladó ezt a csodát. NAgyon bevált. Gyönyörű, természetes ragyogás, de nem zsíros csillogás. Sokkal jobb, mint a teljesen matt hatás. Természetes fedés, nem is látszik, hogy alapozó van rajtam. Én teszek rá egy leheletnyi púdert, nap közepén újra púderezem és rajtam így egész nap tart. 5*

UPDATE:

Le kell vonnom pontot, mert vannak napok (nem tudom mitől függ), amikor nagyon brutálisan oxidálódik.

NYX Professional Makeup #Nofilter Finishing Powder

NYX Professional Makeup #Nofilter Finishing Powder
2019. november 21.

Életem legrosszabb púdere, komolyan mondom. Zsíros, fényesedő bőröm van, de még a leggagyibb púderrel is kibír 2-3 órát. Ezzel nem. Felrakom és 2 óra múlva olyan, mintha vajjal lenne bekenve az arcom. Sokkal jobban zsírosodik, mintha semmi nem lenne rajta! Ráadásul foltokban kopik. Életemben először tapasztaltam, hála ennek a “nagyszerű” terméknek, hogy este, mikor hazaértem, nem csak, hogy fényes, foltos volt a bőröm, de szó szerint folyt az alapozóval keveredett púder, pedig nem izzadtam! Ha ez nem lenne elég, brutálisan oxidálódik. Ment is a kukába.

Al Haramain Forever

Al Haramain Forever
2019. szeptember 11.

Ez is egy vak rendelés volt. Nem mindennapi, orientális, nehéz rózsa illat. Nekem nagyon tetszik, de számomra inkább alkalmi viselet.