Best of Beauty 2019

Barbuska90

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Al Haramain Mystique Femme

Al Haramain Mystique Femme
2019. július 12.

Úgy indult, hogy elfogyott az összes parfümöm. Kicsit pénzszűkében voltam, így éppen nem engedhettem meg magamnak a szokásos márkákat... irány a dm. Keresgéltem, hogy mit találok 5000 ft körül... hát semmit...
N. nevű online parfüméria. Nézelődök és szemben jön velem a Mystique Femme. Tetszett az üvege, az ára is baráti. Elolvastam neten az összes véleményt és mivel nagyrészt pozitívak voltak, megrendeltem. Nagyon izgultam, mint valami kisgyerek karácsonykor. Mint egy őrült, bontottam ki a csomagot és már fújtam is.
Imádom. Isteni finom, visszafogott, nőies illat. Bőrközeli, de tartós. Simán el tudom képzelni pl irodába, ha nem akarjuk a kollégákat megfojtani az illatunkkal. Annyira beleszerettem, hogy tuti állandó darabom lesz és biztos, hogy nagyon hamar fogok rendelni a márkától.

Suddenly Diamonds EDP

Suddenly Diamonds EDP
2019. március 11.

Régebben használtam az eredetit, amit imádtam.
Egyszer random levettem ezt a lidlben a polcról. Nem tudtam, hogy annak a másolata, de rögtön felismertem. Ennyi pénzért szerintem nagyon jó utánzat és tartós is. Nem érzek nagy különbséget az eredeti és ez között, a lidl-ös talán tartósabb, legalábbis rajtam. Ha valaki szereti a Boss Orange-t, de sajnálja mondjuk elfújkálni hétköznapokra, akkor szerintem ez az egyik kedvenc parfümje lehet 🙂

Pharrell Williams Girl

Pharrell Williams Girl
2019. február 9.

Dilemmában voltam, hogy milyen fújkálós, hétköznapi illatot szerezzek be tavaszra. Keresgéltem a Zaraban , de valahogy semmi nem fogott meg. Aztán egy üzletben ott volt ez, 13€-ért 100 ml. Megszagoltam és éreztem , hogy KELL. Tetszik a maszkulin vonal, nem az a tipikus virágos tavaszi illat... Különleges és egyedi, főleg ebben az árkategóriában. Viszonylag bőrközeli, de tartós. Ennyi pénzért nekem 5*