barbusus93

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lush Sleepy Szappan

Lush Sleepy Szappan
2019. október 5.

A deep sleep fürdőzselé alternatívájaként vettem meg. Szerettem, mert jól hidratálta a bőröm, kellemes az illata. Bár nekem 2 hétig tartott ki, ami az árához képest elég nagy pénz kidobás, ráadásul én szappan tartóban tartottam és másnap mikor használtam a tartó alján a szappan egy része folyékony formájú lett.

Lush Fresh Farmacy Arctisztító

Lush Fresh Farmacy Arctisztító
2019. október 5.

Első olyan termék, ami megnyugtatja az arcbőrömet. Sajnos szebboreára hajlamos az arcbőröm a fejbőrömmel egyetemben, ezért először kicsit féltem is leváltani a megszokott arctisztítómat. Egyáltalán nem bántam meg, azóta nem jött elő a pirosság. Igaz szárítja a bőrömet így a hidratálás nélkülözhetetlen. Kicsit borsos ára van de megéri, plusz elég sokáig kitart.

Update: Sajnos a pattanásaimmal nem veszi fel a harcot így alternatívát kell keresnem. -1* Ráadásul elég nehéz felvinni az arcbőrre, mert ha víz alá teszem végig folyik a karomon és ha egy kicsit rajta hagyom az arcomon nehéz lemosni.

Lush Twilight Testpermet

Lush Twilight Testpermet
2019. augusztus 2.

Ez a termék valami csoda. A takarómra és a ruhámra szoktam fújni lefekvés előtt és tényleg segít elaludni. Néha még napközben is ezt használom, mert az illata nagyon tartós és megnyugtat.