barbusus93

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lancôme Génifique Yeux Light-Pearl Szemkörnyékápoló

Lancôme Génifique Yeux Light-Pearl Szemkörnyékápoló
2020. július 24.

Egyik barátnőm ajánlására kezdtem használni, ennek már több hónapja, azóta is tart az elköteleződésem. Munkámból adódóan mindennap sminkelnem kellett és amikor lemostam száraznak éreztem a bőröm, különösen a szememnél. 1 kis üvegcse több hónapon keresztül is kitart, nem kell belőle túl sok és emellett jól hidratál. Viszont nagy mennyiségben akár hámlik is. Úgy vettem észre mintha kissé csillogóssá,világosabbá varázsolna a szemkörnyékem, ami egy tuti megoldás a fáradtság jeleire. Az applikátora egyszerűen mesés, könnyen felvihető vele a szérum és van egy kis hűsítő hatása is. Persze egy kicsit drágának tűnhet elsőre de megéri az árát.

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2020. július 24.

Közel 1 év használat után írom véleményem. Első illatra szerelem volt, mikor a Lush boltban megmutatta az eladó csajszi a hajamon. Ráadásul másnap is lehet érezni, valamint jól hidratálja a hajam és puha lesz. Hajmosás után szoktam felvinni egy kevés mennyiséget szóval egy kis doboz is nagyon sokáig elég.

Uriage Xémose Olajtusfürdő

Uriage Xémose Olajtusfürdő
2020. július 21.

Az egyik kedvenc tusfürdőm, az illatos változata után próbáltam ki ezt. Sokkal jobban kedvelem ezt az illatmentes típust. De körülbelül hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, mint testvére. Elég belőle kevés, jól habzik és ebből kifolyólag akár több mint egy hónapig is bőven kitart. Szép puha lesz tőle a bőr. Egyedüli negatívum az ára.