barbusus93

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Isana Hydrogel Szemkörnyékápoló Tapasz Kollagénnel és Kókuszolajjal

Isana Hydrogel Szemkörnyékápoló Tapasz Kollagénnel és Kókuszolajjal
2022. augusztus 10.

Ajándékba kaptam de mindig szeretek új szemkörnyék tapaszokat kipróbálni. Betettem hűtőbe használat előtt, kellemesen hűsítette szemkörnyékem és valami mennyei az illata (legalábbis nekem, párom szerint szörnyű :D). Soha nincs nagy elvárásom velük szemben de egy kis én-időre szerintem tökéletes. Azért a friss és ragyogó szemkörnyéktől kicsit messze áll de hidratálta a bőrt.

Revox Szőrnövekedés Gátló Szérum

Revox Szőrnövekedés Gátló Szérum
2021. december 29.

Tesztelésre kaptam a terméket. Még jó hogy, ingyen volt, más különben biztos pénzkidobás lett volna. Nagyon nehezen vagy egyáltalán nem szívódik be a bőrbe, szóval ha valaki arra vetemedne, hogy pénzt ad ki ezért, az ne lefekvés előtt használja, mert nyomot hagy az ágyneműn. Ha ez nem lenne elég, a bőr büdös lesz és marad a következő napig, amin a tusolás sem segít. Elfogyott a termék és semmi változást nem tapasztaltam.

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2021. december 17.

Életem fényvédője. Először elkövettem egy kisebb bakit és a 02-t rendeltem meg de aztán adtam még egy esélyt és megrendeltem a 01-t. Ezen az áron és ilyen minőségben szinte lehetetlen találni fényvédőt. Azóta többször is újra vásároltam, persze több másik termékkel együtt. :D könnyen beszívódik, illata alig van, szóval én nem igazán cserélném le.