barbusus93

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2013. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Garnier Ampulla Textilmaszk Hialuronsavval és Görögdinnye Kivonattal

Garnier Ampulla Textilmaszk Hialuronsavval és Görögdinnye Kivonattal
2021. május 18.

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal. Az elején pedig tetszett az illata, ahogy könnyedén fel tudtam rakni az arcomra. De aztán borzalom lett, ahogy leszedtem tiszta ragacs volt az arcom próbáltam vízzel hígítani, hátha beszívja de nem történt semmi. Töröltem törölközővel ugyanolyan maradt. Reggelre valamennyire lekopott, egyből le is cseréltem párna huzatot.

Lancôme Hypnose Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Szempillaspirál
2021. február 22.

Parisienne chic palettával ajándék termék volt (2 ml). Nagyon megszerettem ezt a szempillaspirált, annyira egyszerűen fel lehet vinni a festéket, csomómentesen, egyenletesen. A nap végére is ugyanott lesz a szempillán, nem mosódik el, nem leszek panda maci. Könnyen lemosható, én arclemosó zselével játszva el tudom távolítani. Igaz még nem jutottam el a teljes kiszerelés megvásárlásához de hamarosan lecsapok rá.

Balea Fátyolmaszk Szemkörnyékre

Balea Fátyolmaszk Szemkörnyékre
2021. február 7.

Imádom mindig kipróbálni ezeket a fátyolmaszkokat szemre, így amikor olyat látok, amit még nem használtam mindig megveszem. Az ára nagyon baráti ráadásul a hűtőből kivéve igazi mentőöv lehet egy hosszú éjszaka után. A benne található folyadékkal beszoktam kenni arcom, ami jól hidratál, akár többször is lehet használni. Nagyon szerettem de sajnos nem látom egy ideje a drogériában. Remélem újra lesz hamarosan.