barbwire

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Kell a púder! Blender

Kell a púder! Blender
2018. március 20.

A korábbi hozzászólásokat olvasva úgy gondolom, hogy nekem még a korábbi verzió van meg.
A szivacs normál állapotában mondhatni miniatűr méretű, nedvesen azonban szép nagyra megduzzad és a korábbi tömör, szinte kemény állapotából egy kellemesen rugalmas állagot vesz fel, amivel nagyon könnyen el lehet oszlatni az alapozót. Az, hogy a felesleges nedvességet nehezen tudtam belőle kisajtolni valószínűleg csak az én bénaságom. A csepp formának köszönhetően szépen lehet dolgozni vele az arcon és a szem körüli részeken egyaránt. Az alapozóból felvesz ugyan egy keveset, de közel sem annyit, amiért érdemes lenne bosszankodni. Szerintem pont elég terméket visz fel a bőrre és az ütögetős technikának köszönhetően nagyon szépen képes azt eldolgozni. Olyannyira, hogy amikor pl csak a szemkörnyékre viszek fel alapozót/korrektort, tehát az arcom többi része érintetlen marad, az átmenetet nem lehet észrevenni a bőrömön. Ami a tisztítást illeti valóban egy kicsit hosszadalmas egy ecsethez képest, és nem lehet belőle maradéktalanul eltávolítani az alapozót, én legalábbis hiába próbálkoztam, mindig maradt egy enyhe barnás árnyalat rajta. A száradással nekem nincs gondom, a fürdőszobában a polcon egy kis pohárra szoktam felültetni, ahol a következő, általában másnap reggeli használatra teljesen kiszárad.
Összességében egy egészen jó sminkszivacs, amit szívesen használok.
DE!
Le kell hogy pontozzam sajnos :( 2017 október közepén vettem, szóval 5 hónapja, és a napokban azt vettem észre, hogy a keskenyebbik végén berepedezett az anyag :( És az még egy dolog hogy repedezik, de a bőrömön apró fekete darabkák maradnak a használata közben, amit aztán kénytelen vagyok egy ecsettel lesöprögetni. Ezt azért nem vártam. Ugyanis nem használtam minden nap, tehát semmi nem indokolja az ilyen mértékű elhasználódást/hibát. Lehet hogy egy rossz szériát sikerült kifognom? Sajnálom, mert egyébként elégedett lennék vele.

Miss Sporty Peel Off Base Coat

Miss Sporty Peel Off Base Coat
2018. február 11.

Könnyű használni, valóban gyorsan szárad és könnyen lehúzható lesz a körömlakk. És éppen ez a baj! Konkrétan a körömlakk szinte azonnal lejön, hogyha hozzáér valamihez a körmöd. Nem bírja a kesztyűt, a zoknit, a billentyűzetet, nem tudsz kinyitni egy dobozt stb. Csak bosszankodik miatta az ember. Inkább szenvedek a körömlakklemosóval. Amiért mégis kap 2 csillagot az az, hogyha nem tetszik a felkent körömlakk, akkor azt gyorsan leszedhetem :P

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál
2018. február 4.

Nem vagyok maradéktalanul elégedett vele. Valóban ívelt és hosszú szempillákat csinál és tartós is, de akkor is,,,! A kefe baromi sok festéket vesz fel, ami csomókban megáll rajta, és a felvitelnél a szempillákon is pici csomók keletkeznek, amit nem tudok másképp eltüntetni, csak ha egy másik kefével gyorsan átsimítom. Azért ez a reggeli rohanásban elég bosszantó :-/ Ja, és nekem a nap második felére azért nyomott hagy a szemöldök alatti területen, szóval ezért is vonok le pontot. Nem fogom újra venni, visszatérek a jól bevált O...flame spirálhoz.