barcissza

Regisztráció dátuma: 2024. április 16.
Bőrprobléma: Nincs

Regisztráció dátuma: 2024. április 16.
Bőrprobléma: Nincs

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Burberry Her EDT

Burberry Her EDT
2024. április 22.

Nagyon keresem A tavaszi körtés parfümöt idén magamnak! Hétvégén kipróbáltam a Mü-ben,ráfújtam a csíkra,megszagoltam és kirázott tőle a hideg!!!Én ilyet még nem tapasztaltam!! Azt hiszem megtaláltam A tavaszi körtés parfümömet! Fújtam mintát a csuklómra is,az eleje kellemes gyümölcsös illat,érzem benne a körtét,aztán átmegy kicsit unisex illatba,ami nálam azért volt telitalálat,mert nem szerettem volna citrusos lecsengésű illatot! Kicsit szúrós,de meggyőzött! És nem utolsó sorban tartott 8 órát rajtam! fantasztikus!! Meg is rendeltem ma akciósan :))

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt
2024. április 19.

Ez a parfüm... Több,mint egy éve szerettem volna megillatolni,de sehol sem bukkantam teszterre belőle! Most tavasszal kezdtem a "tökéletes tavaszi parfüm" projektemet,(vannak-vannak,de egyik sem az a hűha élmény!) így elérkezettnek láttam a pillanatot,hogy a márkától több illatból is rendeljek mintát! Ez volt az első,amit egyből a csuklómra fújtam! Az illat hozta a hozzáfűzött elvárásokat: különleges,kicsit szúrós kezdetben,aztán marad utána egy kicsit édes,de nagyon friss,finom illat! Teljesen odáig vagyok érte! Majdnem tökéletes,mert sajnos a tartóssága nagyon gyenge... annyira sajnálom!!! :((( Maga lenne a tökély,ha tartósabb lenne,maximum 4 órát éreztem magamon :( egy picit (9ml) azért vettem belőle,de nagy kiszerelésben kidobott pénznek érezném :( Az illat miatt kap 4*!

Jo Malone English Pear & Freesia

Jo Malone English Pear & Freesia
2024. április 19.

Nagyon kellemes gyümölcsös-virágos illat!Egy hajszállal jobban szeretném,ha a körte tovább tartana!Keresem a tökéletes tavaszi körtés parfümöt,ha nem járok sikerrel,ő lesz az!Rajtam közepesen tartós!