barcka

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

RdeL Young Lip Colour Matt

RdeL Young Lip Colour Matt
2017. július 30.

Két árnyalat van meg belőle (MATTness, my MATTitude). Már egy ideje szemezgettem a matt rúzsokkal, mire elhatároztam, hogy befektetek egybe, ezt választottam, az ára miatt elsősorban. Nagyon szeretem, szépek a színek, könnyű felvinni, viszonylag tartósak is, és tényleg matt. Az illata az epres labellora emlékeztet. Valószínűleg beszerzek belőle többet is.

Rdel Young Liquid Eyeliner

Rdel Young Liquid Eyeliner
2017. július 30.

Borzalmas... Rutinos vagyok már a tusvonal húzásában, de ezzel lehetetlen, eddig maximum elfogadhatót sikerült rajzolnom, szépet nem. Vékony vonalat nem lehet vele húzni, vagy sok festéket vesz fel az ecset, vagy szinte semmit. Kenődik össze-vissza, mire sikerül vele értelmes vonalat rajzolni, több festék van a kezemen, mint a szememen. Ráadásul lemosni is csak maszatolva lehet. Eddig akármilyen rossz volt egy termék, valahogy csak elhasználtam, ha már kifizettem, ez lesz valószínűleg az első, amit inkább kidobok. Azt a kevés pénzt se éri meg, amibe kerül.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2015. július 6.

Az itteni vélemények alapján nagyon bíztam benne, de lassan már több kárt csinált mint hasznot. Elsőre talán még puha is volt tőle a hajam, de azóta egyre csak szárítja, durva tapintatú, semmi fénye. A tégely 2/3-át már elhasználtam, de gondolkozom rajta, hogy még elfogyás előtt lecseréljem. Két pozitívumát találtam, az egyik az ára, a másik, hogy könnyű kimosni.