bardybea

Regisztráció dátuma: 2011. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. február 21.

Két napja használom. A negatívum; nagyon gyenge a színválaszték, legalábbis ahol én vettem két árnyalat volt elérhető. Igyekeztem a kevesbé vöröses barnát választani, hat ez nem sikerült 😕 azért nem vészes a dolog.
A termék maga nagyon tartós, könnyen szárad, meg se moccan nap közben. Mivel évek óta “rajzolom” a szemöldököm, gyorsan tudok dolgozni a zselével, jó az állaga. A hozzá kapott kis ecset/ kefe eleg kemény, de használható. Én csak a szemöldököm végét húzom meg ezzel, mert elég karakteres a végeredmeny, a szemöldököm elejét egy puhább, ferde ecsettel rajzolom meg.

Összessegeben tetszi a cucc, de a színválaszték elég gyatra.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2017. szeptember 28.

Sosem jártam még így hajfestékkel! Barnára festett hajam, ami előtte omres volt, elkezdte dobni a festéket a szőkített részeken, de nem akartam megint egy vagyont hagyni a fodrasznal, gondoltam befestem én! A sötétbarna árnyalattól konkrétan fekete lett a hajam! 😡😡 Csak abban bízom, hogy hamar kikopik, ha mindennap hajat mosok 😑

Matrix Biolage Scalpsync Cooling Mint Sampon

Matrix Biolage Scalpsync Cooling Mint Sampon
2017. március 20.

Zsírosodást egyáltalán nem fogja vissza! Funkcióját nem látja el, így sajnos nem sokra megyek a klassz hűsítő hatásával.