bareszko

Regisztráció dátuma: 2013. július 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém

Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém
2017. május 14.

Ez a krém nem az én bőrnek való, de a barátnőmmel feleztünk egy adagot. Neki száraz a bőre és pont erre a hatásra van szüksége. Felkeni és hosszú ideig érzi, hogy hidratált a bőre. A többi krémmel eddig csak pár pillanatig érezte ezt. Nekem túl sok, ezért csak éjszakai krémként használom. Ennek ellenére szeretem, mert hidratál, nem okoz pattanást és szép tőle a bőröm. A legjobb szó inkább, az egészséges bőr. Az illata...Istemen, az valami fantasztikus! Mindig a fahéjas meggyszósz jut róla eszembe.

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás
2017. május 7.

Szép leszek tőle, semmi kétség! Hetente egyszer használom, majd csipkebogyó habkrémmel zárom a szépitő szeánszom. :) Csupán egy technikai kérdés. Ti hány percig hagyjátok fenn? Amit nem értek, felkenem és 45 perc után a maszk 90%-a teljesen megszáradt, a homlokomon pedig olyan, mint amikor felkentem. Homlokon nem szárad??? :)

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2017. május 7.

A véleményem hosszas tapasztalat alapján mondom. Először 8 éve használtam ezt a habkrémet. Akkor valahogy nem volt az igazi, elhasználtam. Az hozzátartozik a történethez, hogy akkoriban Belfastban dolgoztam, ami egy igen párás hely, mindig esik és hűvös idő van. Szerintem ez is közrejátszott abban, hogy a krém nem úgy reagált, ahogy itthon. A jelen: annak ellenére, hogy 8 év eltelt és a bőröm is változott egy kicsit ( korpás szeborreás lett) körülbelül 3 hét leforgása alatt legalább 3 évet fiatalodtam. :) Szép tiszta és egészséges arc néz rám a tükörből. A kezdődő ráncaim kisimultak, a gyulladások eltűntek, az orrom környéki pirosság elmúlt. Régen voltam ilyen elégedett az arcbőrömmel.

1 MÁRKA