bareszsopte

Regisztráció dátuma: 2011. október 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. október 25.
Bőrprobléma: -

Head & Shoulders Classic Clean Sampon

Head & Shoulders Classic Clean Sampon
2019. augusztus 20.

2019.08.20. Március közepén kerestem valamit viszkető fejemre. Erre esett a választás, rögtön ki is próbáltam, meg június elején is bevetettem. A mai napig nem fogyott el, pedig a 90 ml-es kiszerelést vettem meg. Mindkét alkalommal 2 hajmosásnál tovább sosem jutottam vele. 2. nap már szabályosan összeragadt tőle a hajam, annyira zsírosított. (Egyedül csak azért kap két csillagot, mert jó illata van, meg használt a viszketés ellen.) Kamaszkoromban 20 éve is kipróbáltam a H&S -t, de röhej, hogy ezen a negatív tulajdonságán azóta sem tudtak változtatni!

Schauma Carbon Force 5 Sampon

Schauma Carbon Force 5 Sampon
2019. május 12.

2019.05.12.:
2 flakonnal használtunk el belőle. Először 2017. nyarán próbáltuk ki, meg idén tavasszal. Jól habzik. Az illata is kellemes, ami tart is egy ideig, nem illan el. Rendesen nő tőle haj és tartást is ad neki. Ez legalább nem egy olyan sampon, amitől 2 nap alatt bezsírosodik a hajunk. Régebben több helyen (Rossmann, DM) kapható volt, manapság olyan, mint a fehér holló. A most használt példányt egy másik drogériában találtuk, azt az egy darabot. Azóta sehol nem láttuk, se nagyobb, se kisebb üzletekben. Így a másik koffeines változatot szereztük be.

Naturland Herbal Svédcseppes Sampon

Naturland Herbal Svédcseppes Sampon
2019. január 2.

2019.01.02. Még október végén kezdtem el használni. Visszafogta a korpásodást, nem viszketett tőle a fejem, ami nagy szó. Nem csípi a szemet sem, sok más samponnal ellentétben. Új hajszálak is nőttek ki tőle. Annyit lehet talán negatívumnak elmondani, hogy mintha kicsit gyorsabban zsírosodott volna a hajam tőle. De ez lehet, hogy csak a téli időszak miatt van. (A homlokom felett hámlik a fejem hajmosás után, ez sem tudta orvosolni teljesen, valamire allergiás lehetek. Váltogatnom kell.) Kap egy jó erős négyest. A PatikaPlus gyógyszertárakban lehet kapni.

2 ÖSSZETEVŐ