bareszsopte

Regisztráció dátuma: 2011. október 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. október 25.
Bőrprobléma: -

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon
2021. május 6.

2021.05.06. :
Április 19. óta használom, eddig 5 alkalomnál járok. Elfogyott a másik sampon, kicsit váltani akartam.
Pozitívum, hogy nem viszket a fejem tőle + nem csípi a szemet, nem rossz az illata sem. Folyós állagú, több kell belőle, hogy habozzon. Nőnek tőle a babahajak.
Hátrány: Szárítja a hajat, nehezebb fésülködni utána, viszont gyorsabban is zsírosodik emiatt. Lazább a haj tőle mosás után, ezért nem áll be olyan jól a frizurám, mint a másik sampon használatakor. Ettől még nem rossz, valakinek beválhat.

Adidas Uefa Champions League Champions Edition Tusfürdő

Adidas Uefa Champions League Champions Edition Tusfürdő
2021. március 6.

2021.03.06. Elfekvő készletként volt itthon, azért nyúltunk hozzá, mert elfogyott a másik tusfürdőnk. Tusfürdőként nem volt tartós az illata. De február végén kipróbáltam samponként is, arra már kevés volt a flakonban. Jobban állt tőle a hajam (felül 10+ cm, alul rövid fazon), mint a jelenleg használt samponomtól. Az illata akkor tartósabb volt. Hosszabb távú hatásokról nem tudok nyilatkozni, mert csak 2X mostam vele hajat, de abban az időszakban akkor jól teljesített. Átmeneti samponként jól funkcionál.

Nivea Deo Spray Fresh Férfi

Nivea Deo Spray Fresh Férfi
2021. február 16.

A 2000-es évek első felében forgalmazott változata sokkal hatásosabb volt. Na annak tényleg tartott az illata, de ennek...
Szokás szerint áldozatul esett a nagy "egészségtudatosságú" kivonó hullámnak, vagy inkább az érdekek diktálásának. Vagyis melyik összetevőt, mikor ítélik valami okosok egészségtelennek, természetesen egy zsák pénzért.
48 h?! Nálam 48 percig sem bírta. Aki az előbbi reklámszöveget elhiszi, annak szerintem minden elárul a tisztálkodási szokásairól... Az meg gyalázat, hogy az árát ezer Ft fölé emelték, mert tizedét nem éri.

2 ÖSSZETEVŐ