bareszsopte

Regisztráció dátuma: 2011. október 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. október 25.
Bőrprobléma: -

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen
2020. május 25.

2020.05.25.
Erről még nem írtam tapasztalatot, pedig már 2019. októberének végétől bevetésen volt. Eleinte használt a viszketés és hámlás ellen, sőt még a hajam is sűrűsödött tőle. Először 2 hétig használtam folyamatosan, utána egyszer-egyszer fenntartásnak. Február végén vásároltuk a 2. flakont. Először 4 csillagot ért nálam, mivel 3 naponta hajat kellett mosni a gyorsabb zsírosodás miatt. (Kár, hogy a mai világban erre nem tudnak, vagy nem is akarnak kitalálni semmit sem!) De május elejétől fogva már nem volt az igazi, nem csillapította a viszketést, ezért visszaminősítem. Nem tudom átmeneti állapot volt-e, de mindenesetre visszaváltottam a másik samponra. Az a baj, kis kiszerelés és az ára is húzós, lassan már közelít a 4 ezer Ft felé. Ha lesz pozitív változás, akkor felpontozom a későbbiekben, de most más van soron.

Schauma Hair Activator Koffein Sampon

Schauma Hair Activator Koffein Sampon
2020. május 22.

2020.05.22. Kb. előző év ősze óta van ez forgalomban ez a verzió, már év elején is ezt használtuk. Egy hete vásároltuk ismét újra. Változott az összetétele kicsit. Ez az egyik, ami ott van és marad is a fürdőszobában. Jól áll tőle a hajam. Néha nekem is besokall, viszket a fejem, akkor váltok, de általában visszatérek ehhez. Emiatt nem pontozom le. Nem kiabálom el, de ez még nincs elfuserálva, mint a többi. A környékünkön egyedül a Müllerben lehet megtalálni. Most jól fel is nyomták az árát, ezelőtt 495-595 Ft-ért hozzá lehetett jutni.

Schauma Haj Aktiváló Stimuláló Sampon Koffeinnel

Schauma Haj Aktiváló Stimuláló Sampon Koffeinnel
2020. május 18.

2020.05.18.:
Két napja vásároltam belőle a 3. flakonnal, sokáig kitart a nagy kiszerelés. Ahogy korábban leírtam, ennek a kettőnek már más volt a csomagolása, az első még a régi volt, ami itt látható. Azonban nemcsak a csomagolásban történt változás, hanem az összetételben is. Néhány összetevőt átcseréltek benne másikra, pl. a Panthenolt is. Az illata, állaga, színe nem változott. Néha azért váltanom kell, de ez a normálisabb Schaumák közé tartozik. A maiak minősége össze sem hasonlítható a 20 évvel ezelőttiekkel. Most meg kell gondolni, melyiket vegyük meg. Ráadásul ezt nem is lehet kapni mindenhol, most az árát is felemelték 900 Ft-ra. Kitartok mellette. Majd az új változat is be lesz írva.

2019.11.25.:
Még májusban vettük a nagy kiszerelésben. Akkor nem találtuk a másik koffeines sampont, helyette lett ez. Még mindig nem fogyott el, mivel néha váltottunk másra. Dúsítja a bundát, mérsékelte a korpásodást és a viszketést. Ettől is gyorsan nő a haj, meg sok babahaj jött elő. Egyetlen negatív dolgot lehet említeni, az az illata, ami lehetne kicsivel erősebb is. Kíváncsi leszek, hogy áll helyt a téli időszakban, mivel az én fejem is elég problémás ilyenkor, meg a víz sem a leglágyabb a környéken. Ahogy kezd elfogyni, már nem egészen olyan a hatása, mint az elején, de ez más termékeknél is megfigyelhető. A Müllerben szerencsére lehet kapni, kicsit változott a csomagolása.

2 ÖSSZETEVŐ