barigy

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Mizon Snail Repairing Foam Cleanser

Mizon Snail Repairing Foam Cleanser
2020. augusztus 29.

Esti lemosónak szuperül bevált. (reggel Cosrx Good Morning) Igaz, a sminket micellás vízzel tisztítom előtte, majd jön ez a cucc, s így a végeredmény egy tökéletesen tiszta pofi. Valóban szappanra emlékeztet az illata, de szerencsére nem szárít. Nagyon kevés elég belőle, így a gazdaságossági faktor is pipa.
A mitesszerek az orromon mintha kevesebben lennének, mióta ezt használom. Megtartom és jó szívvel ajánlom! :)

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2020. május 4.

Kíváncsi voltam, ha már a bőrápolásban ennyire áldásosak a TO szérumai és krémjei, mit villantottak a sminkben. Jelentem nem okoztak csalódást! Azon kívül, hogy kissé kellemetlen az illata ennek a primernek, a hatása kiváló! Selymes, kiegyenlít, szépít, kellően matt alapot ad a reggeli rutin után / a smink előtt, és eddig semmilyen alapozómmal vagy BB krémemmel nem veszett össze. Mivel szeretek egy funkcióra több márkát is tartani itthon (#addict), a TO szilikonos primere egészen biztosan mindig megtalálható lesz a polcon a már megszokott pénztárcabarát ára miatt is.
Persze ami a legfontosabb, abszolút hozza, amit hoznia kell.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2020. május 4.

Az egyik kedvenc TO termékem! Fokozatosan mélyültem el a hámlasztás rejtelmeiben és mondhatom, hogy rutinos hámlasztó lettem ezen idők alatt. A különböző márkájú gyengébb, majd közepes erősségű hámlasztók után muszáj voltam szintet lépni és kipróbálni őt.
Egy utolsó cseppig kimaxolt üvegcse után bátran merem írni, hogy semmiféle irritációt nem okoz, persze minimálisan csipkedi az arcom abban a 10 percben, amíg rajta van. Iszonyat kellemes az érintése már lemosás után, a BHA gyönyörűen tisztítja a pórusokat, összehúz, kiegyenlít, a ráncok is halványodnak, elég látványos a jótékony hatása, így mindig megkapom az arcbőrömtől a köszönőlevelet. Heti egy este használom egyelőre, ezen kívül még heti 2-3 esti rutinban a gyengébb hámlasztóimat is előveszem. (ezen lehet fogok variálni hamarosan) A 30%-os estéken a TO 100% hidegen sajtolt csipkebogyó olajával kenem át még pluszban az arcom és irány az ágy. Hasson szépen minden hatóanyag az éjszaka!
Semmi, de semmi pénzért nem válnék meg ettől a hámlasztótól!