Best of Beauty 2019

barigy

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Douglas Perfect Focus 5 In 1 BB Cream SPF25

Douglas Perfect Focus 5 In 1 BB Cream SPF25
2019. április 22.

Egy tökéletes BB krém! Csak szuperlatívuszokban tudok írni róla!

Könnyű a felvitele, remekül hidratál, egészségesen lélegzik a bőröm, nagyon szép, egységes összképet eredményez az arc, s a 25-ös fényvédelem sem utolsó e krém érdemei felsorolásában. Érdekes, hogy egyetlen színben (Medium) lehet kapni, mégis tökéletesen igazodik felkenés után akár egy nyaralás utáni barnább bőrtónushoz vagy egy napsugaraktól épp pihenős, téli világosabb bőrszínhez is. Fedése enyhe-közepes, finom, szolid az illata, (hétköz)napi használat mellett is sokáig kitart, ami remekül párosul az amúgy is kellemesen pénztárcabarát árához. Ha már fogytán az épp aktuális tubus, pánikszerűen felkeresem a legközelebbi Douglas üzletet az Allee-ban, vásárolok egy újabbat és helyre áll a világ rendje. :)

Érdemes minden nőnek kipróbálni!

Maria Galland 650 Lift'Expert Lisseur Rides Filler

Maria Galland 650 Lift'Expert Lisseur Rides Filler
2019. április 12.
(!)

Egy újabb tesztelő, köszönöm a lehetőséget itt is! :)

Tisztában vagyok vele, hogy igazi csodaszer krém formájában nem létezik, pláne 36 évesen sok napozás és rengeteg nevetés miatti szarkalábak után..

Nagyon sokféle szemránckrémet próbáltam már (Ilcsitől a The History of Whoo-ig), de sosem éreztem és láttam azt a látványos eredményt. Őszinte leszek, ennél a krémnél sem.
Ami viszont klassz benne, az a minimalista csomagolás, a fémes applikátor, a szuper állag, nagyon gyors felszívódási idő, s sminkelni is szépen lehet rá. Megelőzés céljából a huszas éveikben járó hölgyeknek biztosan késlelteti a mimikai ráncok elmélyülését, de a már meglévőeknál hatalmas változás nem érzékelhető. Szuper viszont, hogy ennyire hidratált talán még sosem volt a szemkörnyékem, ami miatt a 4 csillag jár neki.

The History of Whoo Jinyul Eye Cream

The History of Whoo Jinyul Eye Cream
2019. április 12.

Ebay-ről rendeltem tasakos minta formájában, mert a normál kiszerelés ára igen borsos. Meglepő és szokatlan volt elsőre a sűrű, selymes, primer érzetű állag, de mivel nagyon kellemes, kényelmes a felkenés és a viselet is, hamar hozzá lehet szokni. Egy tasak (1 ml) sokáig tart, jól lehet adagolni.

Hidratálásra tökéletes, a sminkkel barátok, viszont a táskácskák simításában nem éreztem átütő hatást.

Nehezen tudom eldönteni, hogy ha elfogynak a minták, rendeljek-e újakat..