barigy

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2020. február 27.

Semmi extrát nem éreztem/láttam egy üvegcse használata után, így nem vásároltam újra.
A "Buffet" + Copper Peptides 1% van azóta itthon, heti 3-4x használom. Őt külön értékelem majd. :)

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. február 27.

Oyan ez a szérum, mint egy hosszú, tartós, szeretetre és bizalomra épült párkapcsolat. A wow hatás és a nagy kezdeti szerelem kimaradt más TO termékekkel ellentétben, mi valahogy együtt egyből erre a fejezetre ugrottunk, mióta használom. :) Nem csodaszer, pl. a szemkörnyéket ezen kívül még pluszban hidratálom - igaz, azt nem is ígérték -, de valahogy már nem szeretném elengedni őt a mindennapjaimból. :) Kevés elég belőle, nem szükséges több cseppet kinyomni, így elég tartós lesz egy üvegcse.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2020. február 27.

IMÁDÁS! Annyira, de annyira szuper ez a termék! Nincs irritáció, kb. lehetetlen túlhámlasztani vele (jó, az elején legyünk óvatosak azért!) és nemrégiben vele kezdtem el a 7skin módszert is heti 2-3x. Csoda! Puha, simít, egységesebb bőrképet eredményez. A kiszerelése vs. az ára egy vicc, a mai napig nehezen tudom felfogni, hogy létezik még ilyen cég, aki nem szállt el az árakkal, de a termékek minősége és a hatása bombabiztos.

"Térítem" a csajokat is és egyre több sugárzóan ragyogó fotó érkezik barátnőktől vagy szuper vélemények. Íme a legfrissebb. Egyetlen használat után az egyik barátnő ennyit kérdezett: "Létezik, hogy egyszer kentem át az arcom ezzel a savas cuccal és simábbnak érzem?!"

Száz csillag!