BarnaB

Regisztráció dátuma: 2021. október 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. október 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2021. november 28.

Évek óta a Maybelline tégelyes tust használom,de úgy látom megszűnőben van,mert drogériában már egyáltalán nem lehet venni és rendelni is csak egy helyről lehet, ezért kerestem helyette mást. Ez a termék is jó,de a Maybelline tartósabbnak bizonyult. Nagyon jó krémes az állaga,az ecset is jó, könnyű vele dolgozni,az egyetlen amiben lehetne jobb a tartósság. A Maybelline szinte lerobbanthatatlan,ez meg estére meg kicsit kopik sajnos. Ha a Maybelline teljesen megszűnik ezt fogom venni.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2021. november 28.

Évek óta ezt használom,nekem nagyon bevált. Könnyű vele dolgozni,nem kenődik,nem maszatolódik és egész nap a helyén marad. Nekem még sosem száradt be. Egy tégely kb 8 hónapig elég napi használat mellett. Drogériákban már nem lehet venni és rendelni is már alig lehet valahonnan sajnos, biztos ez megszűnik,mint minden amire nagynehezen rátaláltam és tökéletes.

Nivea Cellular Anti-Age Feltöltő Szérum Gyöngyök

Nivea Cellular Anti-Age Feltöltő Szérum Gyöngyök
2021. november 22.

Nekem nagyon bevált ez a szérum, tényleg feltölt,kisimít, persze a ráncokat nem tünteti el,de sokat javít rajtuk. A Nivea q10 energy gyöngyös szérumot is használom,de ha elfogynak ezt fogom újravenni. Puha lesz tőle a bőröm ragacsos érzet nélkül.Az illata is kellemes. Remélem nem szüntetik meg (ha végre találok valamit amivel tökéletesen elégedett vagyok akkor az mindig megszűnik).