barniki

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Liquid Matte Folyékony Alapozó

Yves Rocher Liquid Matte Folyékony Alapozó
2012. október 5.

Sajnos nekem nagy csalódás az alapozó! Az eladótól kérdeztem, hogy melyik alapozót ajánlja. Elmondtam neki, hogy olajos fénye van időnként a homlokomnak, aknéra hajlamos, de vízhiány miatt több helyen száraz a bőröm, ezért nem szeretném ha kiszárítaná az alapozó. Ő azt mondta, hogy nem fogja kiszárítani, viszont kell, hogy ne csillogjon a homlokom. Hagytam magam rábeszélni. Nagy kár volt. Az olajos fény megvolt, a bőröm pedig úgy pergett tőle, hogy az valami fantasztikus! Nekem sajnos nagyon nem vált be!

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej
2012. október 5.

Szuper termék! Imádom az illatát, nagyon jól táplálja a száraz bőrt, nagyon-nagyon szuper!!!

Gigi Recovery Daily SPF-30 Nappali Arckrém

Gigi Recovery Daily SPF-30 Nappali Arckrém
2012. október 5.

Szuper krém! Gyulladt, irritált bőrre tökéletes!!! Mikrodermabrázió után kiváló! A krém nehézségét a fényvédő adja. Nem azért csillog tőle a bőr, mert annyira zsíros, kizárólag a fényvédő a felelős érte, de egy extra száraz bőrt kiválóan betáplál. Az én bőröm abszolút hajlamos arra, hogy aknék jelenjenek meg rajta, ennek ellenére a krém nem hoz ki egyet sem. Élesztő tartalma miatt még egy kis B-vitaminhoz is hozzájuttatja a bőröm.