baronessMA

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Drops Of Light Hámlasztó Gél

The Body Shop Drops Of Light Hámlasztó Gél
2018. május 29.

fú. azt hittem már véleményeztem ezt a terméket. de nem úgyhogy uccu neki..
mint hámlasztó teszi a dolgát. higiénikus adagolás, a csomagolás szép, praktikus, nem folyat stb. a termék klassz, úgy viszi le az elhalt bőrt, mint az atyaúristen, annak ellenére nem szívesen használom, el is mondom miért.
nem elkedvetlenítésként, de akinek fontos annak fontos lehet/lesz. amikor a rutinomban a hámlasztáshoz érek, akkor gyakorlatilag egy megtisztított és alacsony ph-s bőrrel dolgozok már. nos, ha ezt használom, atyaég. annyira macerás azt az utólagos ragacsos érzést elmaszatolgatni vagy bármilyen úton módon helyreállítani, hogy jobb híján utána ismét arcot mosok. ha kibírom is, minimum kezet, amivel ha nem is ugyanott vagyok, de az sem igazán jó megoldás.
és akkor oda a bőr ph-ja. kérdem én; ez oké? persze, miért ne, akkor utána tonikozok, na és? na és? hát lehet fele annyira sem lesz hatékony a termék semleges/csapvíz-lúgos ph-ban, de legalább gyorsan fogy és majd bőszen vásárolgathatok több flakonnal is mire lesz valami eredménye. kasszasiker történet. :D
ezért nem szívesen használom ARCRA. elternatív megoldást találtam neki, mert egy másik égető problémát viszont szuperül megold. méghozzá nem mást mint a szőrbenővést. haha igen. vagyis nem, magát a problémát nyilván nem, de ha a szőrteleníteni kivánt (láb)felületre felviszem, ugyanazon hámlasztó bőrmegújító hatást érek el vele, mint arcon és nekem erre a célra szuper is! akinek rinocérosz bőre van, most tegye fel a kezét! és aki tudja hogy annak - ha borotvált izmos szőrőd is nő, sincs esélye átszúrni azt a páncélt néha - nos. hölgyeim, a segítség megérkezett, nem úgy ahogy vártuk, de az mindegy.
szóval egy jó termék, itt megemlíteném, ha olyan gonosz pattanást, azért reggel megnyomkodó vagy, és utána hámlasztasz az azért au.. normáls esetben, de! ez egy szuper cucc, nem irritál, semmi, szóval gonoszabb napokon... ha tudod mire célzok.. nekem személyesen akkor sem kedvencem, mert macerás a fent említett problémát kiküszübölni, de sokoldalúsága miatt, valószínüleg újraveszem majd, de ha így lesz CSAK TESTRE, mert ennél klasszisokkal jobb hámlasztók vannak, ennyi pénzért. :) atyaég és majdnem kihagytam még valamit. hát nem azért, de az hogy a denaturált szesz a második helyen van - egy perces néma csend - össze törte a szívem. ez a 21 század kérem szépen...ah, mindegy, testre jó lesz! :D

Hask Keratin Protein Smoothing Shampoo

Hask Keratin Protein Smoothing Shampoo
2018. április 19.

Szeretem! És a hajam is, minden mentes szuper illatú sampon, a balzsammal együtt használom és klassz cucc. :) Szép fényes és egészséges kinézetű lesz tőle a hajam!

update:
elég gyorsan megszokta a hajam mint minden mást ezért nyilván keresnem kellett valamit amivel felváltva használhatom. És azt kell mondjam a kiterjedt keresés közben arra jutottam, hogy ez a sampon veri a joicot, a jonfridát és ilyen nehézsúllyú társakat is! Elfogyott de még a többi végére akarok érni, amit begyűjtöttem, utána meg garantáltam újraveszem!

Skinfood Tojásfehérje Hab Arctisztító

Skinfood Tojásfehérje Hab Arctisztító
2018. április 19.

2017. november 16.
Az ebayről rendeltem olcsó és klassz k termék. Ezt és egy olajos lemosót használok a mindennapokban. Szuperül működik. Nála maradok. Engem megvett magának. Egyetlen hátránya van neki. Hogy csípi a szemem. Szóval nagyon óvatosan használom, de a szemfestéket az olajos társára bízom inkább, mert tényleg csíp. De király cucc! Szépen levisz mindent, szépek az összetevői, olcsó, nagy kiszerelés. Mi kell még?

UPDATE
Nos, levontam tőle két csillagot is. Lassan a kiszerelés végre érek, de inkább szenvedek, mert nem szívesen használom már. Sokkal klasszabb termékek is vannak a polcomon és igencsak a háttérbe szorul. Mégpedig azért, mert eléggé szárít, amivel nem lenne "semmi" baj, de valamikor elfelejtettem utánahidratálni és másnap ahol érzékenyebb volt a bőröm (a szemem környékén) kipirosodott, kiszáradt és fájt is. Aú! Erre nem számítottam... Alig várom, hogy elfogyjon, mert sajnálom kidobni. De már nem is szeretem, nem is vegán.. Talán kivételt teszek és tényleg megválok tőle.

1 MÁRKA