bartostimeaa

Regisztráció dátuma: 2013. június 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. június 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Astor Lift Me Up 2in1 Alapozó

Astor Lift Me Up 2in1 Alapozó
2014. október 10.

Nekem egyáltalán nem vált be. Nem is az én bőrömnek való. Nem is értem miért vásároltam meg. A csillámokat pedig kefejezettem nem szeretem. Másnak azért bevállhat.

Astor Seduction Codes N°2 Szempillaspirál

Astor Seduction Codes N°2 Szempillaspirál
2014. október 10.

Gondoltam teszek egy próbát, de nem lett a kedvencem. Kb. egy hét kellett míg rá is jöttem, hogy használjam, hogy a legtöbbet kihozzam belőle. Pozitívumok: göndöríti a pillákat, ezért én inkább azoknak ajánlom akiknek előre álló pillái vannak, tartós, nem pereg le. Hosszítani is hosszít, de én több rétegbe vittem fel. Nem csinál drámai pillákat, de azért mert hosszítja és göndöríti 4 csillagot kap, mert finish mindeképp szép és tartós. De mivel és a dús, drámai pillákat szeretem nekem nem kedvencem.

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2014. október 10.

Szeretem is meg nem is. A színválasztást jól eltaláltam, viszonylag jó a színválaszték belőle. Én télem használom, mert olajos a bőröm. Szép fedést biztosít, viszont lehetne tartósabb. Estére már nagyon átfényesedik a bőröm, és bőrhibáim is láthatóvá vállnak. Az első orákban viszont nagyon jó, de mindenképp púdereznem kell nepközben. 3,5 csillagot adnék neki, de nem lehet szóval legyen mégis a 4 csillag.