Batka

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Aveo Med 2in1 Handcreme Sofort Hilfe 10% Urea

Aveo Med 2in1 Handcreme Sofort Hilfe 10% Urea
2020. október 1.

Amiért indultam (szintén aveo kézkrém) nem találtam, így ezt vettem meg. Nem bántam meg: a jobb tenyeremen őrülten száraz a bőr és minden irritálja, ezzel a krémmel eljutottam oda, hogy nem kerget őrületbe, nem viszket, tart egy szintet. Van abban valami, hogy addig erős a hatása, míg a bőrön van, de nekem már ez is nagy dolog. A sarkamra is használom. Jó krém! 1 hete használom, ha változás lesz, szólok :)

Love Beauty and Planet Murumuru Vaj és Rózsa Deo Roll-On

Love Beauty and Planet Murumuru Vaj és Rózsa Deo Roll-On
2019. november 11.

Tartottam az illatától, de rendkívüli módon kellemes, egész nap éreztem puhán, finoman, teljesen elbűvölt ez az illat.
Tökéletesen teljesített, de ez még csak az első nap volt, még jövök, ha változás lesz. Azért vettem meg, mert vegán, de jobban megnézve az Unilever cégcsoporté, ők pedig állatkísérletesek, ha jól tudom, szóval csak az összetevői vegánok maximum. Ennek nem örülök.

Alverde Oriental Bazaar Ajakápoló Olaj

Alverde Oriental Bazaar Ajakápoló Olaj
2015. december 7.

Sajnos ez is, mint minden szájfény kiszárítja a számat. Én ezt nem értem :) Nem tartós, nagyon gyorsan beszívódik. Pedig az applikátor igen muris kiképzésű: forog, kényelmes, csúcs szuper. Kár, hogy nem nagyon fogom használni. :)