battybrunette

Regisztráció dátuma: 2017. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Isana Szárazsampon Barna Hajra

Isana Szárazsampon Barna Hajra
2019. november 30.

Teljes mértékben egyetértek az egyik előttem hozzászólóval. Miszerint:
"Ahogy kicsit is belélegzem, úgy elkezdi kaparni-marni a torkom, hogy krákogva öklendezve rohanok ki a fürdőből"

Valóban majd meg lehet fulladni tőle. Sosem köhögtem még ennyire semmitől. Szabályosan rosszul lettem.
Ráadásul az eredménytől sem dobom el az agyam. Barna hajra való ezzel szemben fehér foltot hagy a hajamon, amit alig tudok eldörzsölni. A hajamat is elnehezíti ami utána össze is áll. Borzasztó.

Ez az 500 ft is sok érte. Inkább vettem volna egy normálisat. Mert ez egy forintot nem ér.

The Body Shop Banános Testjoghurt

The Body Shop Banános Testjoghurt
2019. november 12.

Mint minden The Body Shop testjoghurtról, erről is az a véleményem, hogy szuper.
Kevés is elég belőle, tökéletesen hidratálja az amúgy kegyetlenül száraz bőröm és sokáig érzem magamon az illatát.
Egyetlen csillagot vonnék le csupán, de csak azért, mert számomra nincs "igazi" banán illata mint az elvárnám. (De ez lehet csak az én hülyeségem. 😃)

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2019. november 12.

Sajnos nem ez életem fényvédője. Igazából (gondolom) teszi a dolgát, mert nyáron használtam és nem tapasztaltam égésre utaló jeleket. Viszont..
A tubust megnyomva egy szürkés-lilás krémmel találkozhatunk. Nagyon fehér bőröm van így nem aggódtam az esetleges "white-cast" miatt. A lilás szín valóban eltűnt, miután jól belemasszíroztam az arcomba. Nem volt az arcomon egy látható fehér réteg, mégis nagyon elsápasztott. Én nem hordok alapozót, viszont aki igen, annak úgy gondolom ez a tulajdonság nem okozhat problémát, hiszen smink alatt úgy sem látszik.

Ami viszont nagyon zavart, hogy ha véletlenül beledörzsöltem a szemembe, akkor sehogy nem tudtam megszabadulni tőle. Csípett és miután elmúlt, még éreztem a nap folyamán hogy néha elkezd könnyezni a szemem tőle.