bazsetta

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj
2018. december 25.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, az 5. flakont fogyasztom belőle. Illatmentes, egyszerű, hatékony. Sajnos itthon már nem lehet kapni, de Ausztriában vagy majdnem bármelyik szomszédos országban beszerezhető. Használtam drágább japán és kínai olajos lemosókat is, de semmivel sem tudták többet, mint ez.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2017. április 12.

A DM-es 25% kedvezmény kuponnal vettem, meg előtte EL DW-t használtam, de gondoltam nem lenne baj, ha egy hétköznapibb alapozóm is lenne, hogy ne 5 hónap alatt fogyasszam el a DW-t.
Az Ivory árnyalatot vásároltam, pedig eddig azt gondoltam, hogy sötétebb, jól barnuló bőrömre a sötétebb árnyalat kell, de nem! Ne tévesszen meg senkit az árnyalat elnevezése!
Nagyon száraz ekcémás bőröm van, ami sajnos az arcomon is látszik. Az alapozó eléggé hidratál, nem emeli ki a száraz részeket, de a folyamatos gyulladt pirosságot csak második rétegben fedi el, az arcomra és a szemöldököm feletti pirosodott részen többször át kell mennem rajta. Így kb. 2.5 pumplás kell egy alkalomra. Az alapozó állaga kicsit ragacsos nekem, de kézzel és kabuki ecsettel is szépen felvihető, a lapos alapozóecset nekem csíkozott. A ragacsosság zavar egyedül benne, valamint az, hogy ez megmarad egész nap, nem olvad bele a bőrömbe, ezért levonok egy pontot.
Nap közepére kifényesedik, de lehet, hogy ezt egy jobb púderrel orvosolni lehet, de száraz bőrű lévén sosem kellett még púdert használnom, ezért ebben nem vagyok otthon. Érdekessége még, hogy a highlighter ecsetem is alapozós lesz használatkor, tehát kopik egy kicsit egy sima púderecsettől is, ami nem jó pont. Cserébe olcsó, és még az orrfújást is bírja egy közepesen allergiás időszakban. :)

Tibolina Kézkrém és Testkrém

Tibolina Kézkrém és Testkrém
2017. január 2.

Először nem tűnt valami erős krémnek a kiszáradásos, ekcémás bőrömre, de aztán kb. 3 nap használat után már nem száradt cserepesre a karom reggelre, ha este bekentem. Ez nagy eredemény! Az illata nem rossz szerintem, az ára pedig extra kedvező. Külön értékelem, hogy magyar termék, ezért kifejezetten ezt fogom használni, ha hosszútávon beválik.