BB001

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém
2023. április 6.

Imádom a Bioderma termékeit, de ez sajnos egy nagy nulla. Iszonyat száraz a bőr a kezeimen, ez a krém kis mennyiségben is jòl terül, rendben van az illata is. Viszont! Amint beszivodott kb 1 perc mulva elkezd kukacosodni es egyben le lehet dörzsölni a terméket a kezeimről. Először azt hittem tùl sok terméket használtam és azért, de mini mennyiséggel próbálkozva is ugyanaz történik. Sajnos ez kuka.

Essence Double Trouble Waterproof Szempillaspirál

Essence Double Trouble Waterproof Szempillaspirál
2022. szeptember 15.

Hát nem tudom, hogy pechem volt az adott termékkel, mert látom sokan szeretik, de nálam 2 hét kínlòdás után a kukában landolt. Brutálisan száraz állaga van, ami nem lenne probléma, de egyszerüen nem lehet elegendő termékhez jutni. Körülbelül 3 réteget kell belőle felvinni, hogy bármi is látszódjon. Mondjuk lehetne mondhatni, hogy igencsak természetes hatás érhető el vele :D
Nálam nem potyogott, de arra azért vigyázni kell, hogy a szemhéj körül le legyen puderozva a terület, mert nagy melegben izzadástól tud pandásítani. Nyilván nem nagyon, mert amúgysincs túl sok termék a pillákon.
Mivel az ára barátságos, ezért nem haragszom rá, de azért elvette a kedvem attól, hogy más spirálokat is teszteljek a márkától a közeljövőben.

Too Faced Damn Girl! 24 Hour Extreme Volume Mascara

Too Faced Damn Girl! 24 Hour Extreme Volume Mascara
2022. április 11.

Utazóméretben vettem meg, mert sajnos a betterthansextöl árpás lett a szemem. Sajnos ettöl is. Valamiért a too faced spiráljaira (semmi másra) érzékenyen reagál a szemem, úgyhogy pár használat után ki kellett dobjam. Szép pillákat lehet vele készíteni, de van drogériában is csomó hasonlóan jó termék töredék áron.