BB001

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Naturalblend Hidratáló Ajakbalzsam

Vichy Naturalblend Hidratáló Ajakbalzsam
2020. január 4.

Nekem a sima, színezetlen változata van meg. Felkenve olyan érzés mintha egy kis (híg) kókuszolajat kentem volna az ajkaimra. El is keseredtem kicsit, azzal vígasztaltam magam h legalább jó viselni és szájfény hatású.
Aztán egy zsírosabb ebéd után tűnt fel, hogy ugyan a fénye lekopott a számról, de iszonyú hidratált maradt az ajkam, nem kellett ebéd után újrakenni.
Finom az illata, teszi a dolgát, a patikus szerint szépek az összetevői, egyedül az ára nem tetszik, de azért nem vonok le pontot. Lehet még beruházok egy színezett verzióra is.

Gigi Lótusz Hidratáló Szérum Hialuronsavval

Gigi Lótusz Hidratáló Szérum Hialuronsavval
2019. augusztus 2.

Nagyon jó kis szérum, kétszer is újravettem. Szerettem, hogy gyorsan felszívódik és hogy olyan kis finom könnyű illata van. Nagyon jól hidratál, jó sminkalapnak is. Egyedül arra kell figyelni, hogy tényleg nagyon kis mennyiségben vigyük fel az arcra, különben nagyon tud kukacosodni. Most a Gigi Bioplasma szérumját tesztelem éppen, de tuti visszatérek még erre a kis csodára!

Gigi Bioplasma Serum Supreme

Gigi Bioplasma Serum Supreme
2019. augusztus 2.

Amerikából rendeltem 100ml kiszerelésben. Elég borsos elsőre az ára, de annyira kis mennyiség kell belőle csak egy nap, hogy nagyon sokáig elég lesz ez a kis csodaszer :) Szépen simítja a ráncokat, éveket tud fiatalítani az arcon pár napnyi használat után!