bbiijjaa

Regisztráció dátuma: 2021. február 16.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2021. február 16.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Sundance 50 Hoch Sonnenmilch Wasserfest

Sundance 50 Hoch Sonnenmilch Wasserfest
2021. augusztus 19.

Kötve hiszem, hogy létezik ennél kellemetlenebb naptej. Annyira sűrű és kemény, hogy alig bírom elkenni magamon. Egy kicsit sem szívódik be, egész nap ragadok tőle, minden porszem rám tapad és a fehér pólóimat hatalmas foltokban besárgította. A tubus feléig bírtam de nem kínlódok vele tovább. Minden kedvemet elvette a strandolástól. Az viszont tuti, hogy vízálló, mert amikor már nem bírtam elviselni magamon, a világért sem jött le, kétszeri fürdés után sem.

Borza Levendula-Körömvirág-Kamillás Kéz és Testápoló

Borza Levendula-Körömvirág-Kamillás Kéz és Testápoló
2021. május 30.

Az illata eszméletlen finom, de sajnos a száraz kézfejemre semmit nem ért. Nehezen is szívódik fel így használata után lehetetlenség bármihez is nyúlni elég sokáig. Körömágy ápolásra szoktam használni, annak elmegy. Az alumínium doboza viszont kifejezettem tetszik az összetevőivel együtt.

Jordan Stay Fresh Sensitive Fogkrém

Jordan Stay Fresh Sensitive Fogkrém
2021. május 30.

Számomra ez a fogkrém nem túl hatásos. Úgy érzem nem tisztítja meg a fogaimat rendesen. Az elején mentolos íze van de fél perc után valamilyen fura mellékíze lesz. Ezenkívül alig habzik. Nagyon sajnálom mert kifejezetten tetszett, hogy újrahasznosítható a csomagolása és, hogy nincs extra papírdobozban.