bbkriszta

Regisztráció dátuma: 2017. május 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. május 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem

Image Skincare I Conceal Flawless Foundation

Image Skincare I Conceal Flawless Foundation
2020. január 22.

egyik legjobb alapozó, amivel valaha találkoztam
nem szárít, szépen fed, építhető, természetes bőrképet eredményez és könnyű vele dolgozni
egyetlen hibája, hogy gyorsan fogy, bár én naponta használom, így nagyjából fél évig tart egy üveg
megéri az árát, ajánlom!

update: idén is megvettem, tekintve, hogy a tavalyi elfogyott
nem tudom mi történt, de maszkos lesz, szárít, csúnya lesz pár óra múlva
lehet, hogy csak egy régi darabot fogtam ki, vagy az én bőröm változott, de valami nem stimmel
korrektorként használom, annak megteszi

OUAI Melrose Place EDP

OUAI Melrose Place EDP
2019. november 12.

a márkától a rose body oil-t használtam egész nyáron, aminek csodás illata van (csak gyorsan fogy), így rendeltem Angliából egy parfüm változatot
kicsit töményebb, mint olaj formában, de csodálatos virágos ez is, az ára is egész baráti, hosszan tart, a csomagolása pedig szuper (mágneses tető)
(közben kaptam egy másikat is, így feltettem eladásra az új darabot)

PHYT'S Mascara Multi-Effets Noir - Dúsító és hosszabbító bio szempillaspirál fekete

2019. szeptember 23.

nagyon szeretném szereti, mert tényleg nem irritál, de sajnos nem tudok más jót elmondani róla
így miután megfeledkeztem róla és megromlott a kukában landolt
nehéz vele dolgozni, maszatol, kenődik mindenhova, és a szempillákat összeragasztja
ápoló hatást nem volt időm tapasztalni, az összetevők valóban szépek, de nem lettünk barátok