bbnb04

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Catrice Brow Pro Pen

Catrice Brow Pro Pen
2018. október 5.

Ma pillantottam meg a Müllerben, és egyből azt gondoltam, hogy nekem ez kell. Nagy pozitívuma, hogy 7 féle árnyalatból választhatunk, nekem a 03 Graphite tűnt megfelelőnek, mivel sötét a szemöldököm. Szépen betölti a szükseges területeket. A mini kefefej valami extracuki, nagyon kényelmes vele átfésülni a szálakat, de az egész ceruza (csomagolás) kinézete nagyon megnyerő számomra. Hasonló ceruzát használtam eddig, csak ahhoz spirálkefefej tartozik (Sleek), azzal is meg voltam elégedve, de ez sokkal jobban bejön. :)

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
2018. március 13.

Gyönyörű ez a paletta! Végre a magaménak tudhatom én is. Kb. egy hete érkezett meg, azóta háromszor használtam, más-más színkombinációkat vittem fel a szemhéjamra, és azt kell mondjam, csodaszépek, és jól pigmentáltak a színek. Nálam viszonylag tartósnak bizonyult, bár használtam alá szemhéj alapozót. Az ára nagyon baráti, abszolút megéri megvenni.
Határozottan 5 csillagot érdemel.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2018. március 13.

Ez egy csoda! Egy ideje borzasztóan repedezett volt a szám, folyamat csipegettem le róla a bőrdarabokat, rúzst nem tudtam használni, mert nagyon csúnyán mutatott a kicserepesedett ajkaimon. Sok ajakápolót próbálgattam, Neutrogena, Bioderma, Yves Rocher, gyógyszertári ajakzsír, Labello... semmi nem használt, pedig ezek közül némelyiknek az ára sem volt kimondottan baráti...
A Carmexről már sok évvel ezelőtt is hallottam, sokszor találkoztam vele drogériák polcain, valamiért azonban sosem vettem rá magam, hogy kipróbáljam... Komolyan nem értem magamat, hogy miért nem! Tegnap óta használom (tegnap óta!), konkrétan 2 használat után rendbe tette az ajkaimat. Nem túlzok, olyan szép a szám, hogy idejét nem tudom, mikor volt ennyire egészséges. Ma egész nap a rúzskészletemet próbálgattam, annyira élveztem, hogy végre szép egységesen mutatnak a rúzsok a számon.
Jó zsírosnak tűnő ajakápoló, enyhe vanília illattal, és kámforral, aminek hatására felkenés után hűsítő érzés tapasztaltam, számomra ez egyáltalán nem zavaró, inkább kellemes.
Szóval abszolút 5 csillag, csak ajánlani tudom.