bbnb04

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrtípus: Normál

1 ELADÓ KRÉM

HelloBody Coco Kiss Ajakradír

HelloBody Coco Kiss Ajakradír
2020. május 4.

Nagyon szeretem! Apró szemcsés, finoman radíroz, nem bántja az ajkakat, az illata/íze enyhe kókuszos, és letörlés után hagy maga után egy vékony ápoló réteget. Számomra nagyon hatásos, puhává varázsolja az ajkakat, imádom használni. Az ára miatt viszont szinte luxustermék :D Valamilyen akcióban biztosan újravevős. Így elsőként azért rendeltem meg teljes áron, mert a HelloBody legdrágább terméke volt a rendelés mellé ajándékba... Így aztán már abszolút megérte. Nekem 5 csillag.

Catrice Brow Pro Pen

Catrice Brow Pro Pen
2018. október 5.

Ma pillantottam meg a Müllerben, és egyből azt gondoltam, hogy nekem ez kell. Nagy pozitívuma, hogy 7 féle árnyalatból választhatunk, nekem a 03 Graphite tűnt megfelelőnek, mivel sötét a szemöldököm. Szépen betölti a szükseges területeket. A mini kefefej valami extracuki, nagyon kényelmes vele átfésülni a szálakat, de az egész ceruza (csomagolás) kinézete nagyon megnyerő számomra. Hasonló ceruzát használtam eddig, csak ahhoz spirálkefefej tartozik (Sleek), azzal is meg voltam elégedve, de ez sokkal jobban bejön. :)

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
2018. március 13.

Gyönyörű ez a paletta! Végre a magaménak tudhatom én is. Kb. egy hete érkezett meg, azóta háromszor használtam, más-más színkombinációkat vittem fel a szemhéjamra, és azt kell mondjam, csodaszépek, és jól pigmentáltak a színek. Nálam viszonylag tartósnak bizonyult, bár használtam alá szemhéj alapozót. Az ára nagyon baráti, abszolút megéri megvenni.
Határozottan 5 csillagot érdemel.