BDG33

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2018. január 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Estée Lauder Tender Light EDP

Estée Lauder Tender Light EDP
2021. december 11.

Nagyon rég keresem a nyárra megfelelő illatomat, most végre megtaláltam! Eddig az összes friss illat, ami ízlett fél óra múlva köddé vált rajtam, még a drágábbak is. A Tender light viszont nemcsak üdítően friss, de órákig érezhető. Az EL ház most nagyon alkotott!

Givenchy Ysatis Iris

Givenchy Ysatis Iris
2021. szeptember 24.

Régóta makacsul győzködöm magam, hogy én márpedig szeretem az íriszt. Jöttek is sorban a próbálkozások, de hiába volt a kitartás, egyiket sem tudtam igazán megkedvelni. És akkor jött Ysatis írisze (vigyázat, köze nincs az eredeti Ysatishez!) és vele az áttörés! Ebben a lila kis szépségben fantasztikus a púderesség és frissesség harmóniája, ezért melegebb időben is nagyon kellemes viselni. Ráadásul EDT létére tartós is. Egy bánatom, hogy már szinte beszerezhetetlen. Megfoghatatlan miért szüntetik meg az ilyen remekül eltalált illatokat :-(.

Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps EDP

Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps EDP
2021. április 17.

Azt hiszem még mindig álmodom. Egy nagyon kedves hölgy nagyon kedvező áron tett fel egy 70ml-t tartalmazó üveget az egyik weboldalra. Amióta megkaptam csak ámulok, milyen gyönyörű ez az illat, ráadásul egy csodás üvegbe zárva. Amikor az anyaillat megjelent éppen Prágában töltöttünk néhány napot és mindenhonnan Julia Roberts mosolygott le ránk a hirdetésekről. Nagyon akartam szeretni, már akkor is, de valahogy mindig túl erősnek és tolakodónak éreztem magamon (ugye az a fránya bőrkémia...). Ez viszont mintha a bájos kishúga volna, lágy, krémes, kicsit púderes gyönyörűség, és egyenlőre tartósnak is tűnik. Féltve őrzött kincs lesz, egyszer az életben nekem is lehet mázlim :-).

1 MÁRKA