bdorci92

Regisztráció dátuma: 2020. december 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. december 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP
2020. december 22.

Egy megbízható webshop-ból rendeltem 30 ml-es kiszerelésben ezt az illatot, de nem egészen egyezik azzal az illattal, amit a Douglas-ban próbáltam magamon... Kellemes illat, amikor kifújom akkor frissebb, gyümölcsös-virágos, majd kis idő leteltével édesebb lesz, és alig lehet érezni... Amire én számítottam, az egy sokkal tartósabb és intenzívebb illat, ami édesebb, és jobban dominál benne a kakaó. Nem tudom, hogy hamis e, vagy rossz parfümöt rendeltem és az intense illatot próbáltam-e ki az üzletben, vagy egy mas verziót... Kár, hogy annyira hasonlóak az üvegek és a színek... :( Ez most kicsit csalódás, de megprobálom ezt is megszeretni. Ti jártatok már így?

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2020. december 20.

A Marvel-es kollekcióból van meg a "Lover" árnyalat, ami nagyon szép rózsaszínes-mályvás árnyalat. Brutálisan tartós, hamar szárad, és levakarhatatlan! Nekem bejön. :)

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette
2020. december 20.

Nagyon szeretem ezt a palettát! Annyira természetes, szép, diszkréten csillogó, healthy look-ot lehet vele elérni. :) A highlighter színeket a szemhéjamra is szoktam használni, nem potyog, tök tartós!