bdori

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 18 eladás
Megnézem

Innersense Tiszta Harmónia Hajfürdő

Innersense Tiszta Harmónia Hajfürdő
2020. február 9.
(!)

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm a lehetőséget.
Használom egy ideje, de elég vegyes érzéseim voltak idáig a samponnal. Alapvetően problémás a fejbőröm, gyorsan zsírosodik és még korpás is néha. Ha nem a megszokott korpásodás elleni samponom használom, viszket, ég a fejbőröm, így volt ezzel a samponnal is. Aztán egyre többet kezdtem el használni, mert a megszokott samponnal sem voltam már elégedett, és azt kell mondjam, nem is rossz. Nagyon puhává teszi a hajam, szép fényes lesz, a korpásodás nem szűnt meg teljesen, viszont nem viszket a bőr. Én nem vettem észre, hogy a zsírosodáson segítene.

eyeNlip Pure Cotton Perfect Cover BB Cream

eyeNlip Pure Cotton Perfect Cover BB Cream
2019. május 18.

Sajnos most én leszek a mumus. Próbálgatom egy ideje, de nem vagyok odáig érte. Nagyon sűrű, tényleg kis mennyiség elég az arcra, fedése egész jó számomra. Nekem viszont maszkos, nagyon látszik, hogy a bőrömön van. Lehet zsírosabb bőrön jobban mutat. Próbáltam keverni más alapozóval, de úgy is maszkos. Megpróbálom elhasználni így, de nem veszem újra.

Catrice Highlighting Eyeshadow

Catrice Highlighting Eyeshadow
2019. május 18.

Akciós kosárban találtam én is már vagy egy éve. A hétköznapokban nem használok szemsminket, így amikor néha-néha elmegyek bulizni, akkor használom a belső szemzugba. Nagyon szép fényt ad, nem pereg le, pedig a tokjában pereg mindenfele. Kb életem végéig elég lesz ez a mennyiség :)