bdori

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 14 eladás
Megnézem

eyeNlip Pure Cotton Perfect Cover BB Cream

eyeNlip Pure Cotton Perfect Cover BB Cream
2019. május 18.

Sajnos most én leszek a mumus. Próbálgatom egy ideje, de nem vagyok odáig érte. Nagyon sűrű, tényleg kis mennyiség elég az arcra, fedése egész jó számomra. Nekem viszont maszkos, nagyon látszik, hogy a bőrömön van. Lehet zsírosabb bőrön jobban mutat. Próbáltam keverni más alapozóval, de úgy is maszkos. Megpróbálom elhasználni így, de nem veszem újra.

Catrice Highlighting Eyeshadow

Catrice Highlighting Eyeshadow
2019. május 18.

Akciós kosárban találtam én is már vagy egy éve. A hétköznapokban nem használok szemsminket, így amikor néha-néha elmegyek bulizni, akkor használom a belső szemzugba. Nagyon szép fényt ad, nem pereg le, pedig a tokjában pereg mindenfele. Kb életem végéig elég lesz ez a mennyiség :)

ColourPop All Star Matte Setting Spray

ColourPop All Star Matte Setting Spray
2019. április 28.

Nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Szebbé teszi az összképet, nem lesz olyan púderes végeredmény az arcomon. Tartósabbá is teszi a sminket, egyik nap sminkben aludtam el (tudom-tudom, shame on me), és még reggel is hozott le alapozót a micellás víz. Eddig nem is pattogtam ki tőle. Mivel nem használom minden nap, sokáig is elég lesz, remélhetőleg egy újabb ingyenes szállításig kitart :)