bdori

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 21 eladás
Megnézem

DWA 80 Plus Kéz és Felületfertőtlenítő Kendő

DWA 80 Plus Kéz és Felületfertőtlenítő Kendő
2020. október 1.

Tetszik, hogy visszazárható, de vigyázni kell, hogy ne húzzuk ki nagyon a kendőt, mert kiszárad a kupak alatt. Kilincsek, wc deszka, telefon, mindenre használom.

Innersense Tiszta Harmónia Hajfürdő

Innersense Tiszta Harmónia Hajfürdő
2020. február 9.
(!)

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm a lehetőséget.
Használom egy ideje, de elég vegyes érzéseim voltak idáig a samponnal. Alapvetően problémás a fejbőröm, gyorsan zsírosodik és még korpás is néha. Ha nem a megszokott korpásodás elleni samponom használom, viszket, ég a fejbőröm, így volt ezzel a samponnal is. Aztán egyre többet kezdtem el használni, mert a megszokott samponnal sem voltam már elégedett, és azt kell mondjam, nem is rossz. Nagyon puhává teszi a hajam, szép fényes lesz, a korpásodás nem szűnt meg teljesen, viszont nem viszket a bőr. Én nem vettem észre, hogy a zsírosodáson segítene.

eyeNlip Pure Cotton Perfect Cover BB Cream

eyeNlip Pure Cotton Perfect Cover BB Cream
2019. május 18.

Sajnos most én leszek a mumus. Próbálgatom egy ideje, de nem vagyok odáig érte. Nagyon sűrű, tényleg kis mennyiség elég az arcra, fedése egész jó számomra. Nekem viszont maszkos, nagyon látszik, hogy a bőrömön van. Lehet zsírosabb bőrön jobban mutat. Próbáltam keverni más alapozóval, de úgy is maszkos. Megpróbálom elhasználni így, de nem veszem újra.