Bearbunny

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2020. augusztus 1.

Nekem nagyon világos a bőröm, de ez a bb krém még nekem is világos, ezért szem alá, korrektornak használom, valamint egy-két pötty elfedésére, ugyanis annyira sűrű és maszk szerű, hogy elkenni nem tudom az egész arcomon anélkül, hogy ne lennék csíkos, foltos. Ha az egész arcomra próbálom elkenni, akkor olyan, mint egy erős fedésű alapozó és egyenesen fullasztónak érzem. Plusz pont a 30-as faktor azért. (De persze azért, mert egy bb krémben van spf, még használni kell alatta megfelelő arcra való fényvédőt. Kb fél teáskanál mennyiségű fényvédőt kell az arcra kenni, a bb krémből, alapozóból pedig nem lehet annyit felkenni egyszerre, hogy ugyanazt a hatást elérje, mint egy spf. )

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé
2020. augusztus 1.

Hu, hát nem tudom, lehet csak nekem nem jött be ez a krém, de az én véleményem szerint ez borzasztó. Egyáltalán nem szívódik be, nem hidratál, nem lesz puhább tőle az arcom, hanem egyenesen irritálja és cserébe még rosszul is leszek az erős illattól. Egyáltalán, mi szükség van ilyen erős illatanyagra egy arcápolási termékben? Az illatanyag az, amitől hidratált és puha lenne a bőr? El kellene felejteni, hogy a mesterséges illatanyag szükséges arcápolási termékekbe, mert nem az. Próbáltam elhasználni mellkasra, de még ott is nagyon zavart a szaga és másnap este csak úgy csúszott a kezem a mellkasomon, nem szívódott be, de lemosni is alig tudtam. Hirtelen ötlettől vezérelve vettem le a polcról, megnéztem az összetevőket és láttam, hogy van benne parfüm, de hogy ennyi? Még csak nem is az utolsó az összetevők között. Szerintem ki fogom dobni, vagy a tárolóját megtartom más krém tárolására, ennyi haszna legalább legyen.

Herbária Bojtorján Hajszesz

Herbária Bojtorján Hajszesz
2020. július 14.

Nagyon sokat használtam, nagyon szerettem, de sajnos ez is közrejátszott abban, hogy borzalmasan kiszáradjon a fejem, amivel ma is, 2 évvel később is küzdök. Az illatát borzasztóan szerettem, napokig lehetett érezni. Amíg használtam, addig segített a zsírosodáson, de sajnos több kárt csinál(tam), mint jót.

1 ÖSSZETEVŐ