Bearbunny

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

Update: 2020. október
Megtanultam értékelni. Imádom azóta. Rájöttem, hogy magában felkenve az arcra nem jó, mert zsírosbödön lesz az arcom. DE, ha mással keverem, pl Cerave lotion vagy Eucerin hidratáló, akkor kiváló!!! Hidratált, egészséges érzést hagy és így azonnal beszívja a bőröm. Még mindig tele van az üvegcse. Soha nem fog elfogyni .. de ha mégis úgy lenne, újraveszem!

2020 május: Nagyon vártam ezt a terméket, de nekem sajnos nem vált be. Kombinált, pattanásra és hegesedésre hajlamos bőröm van, a T vonalban kifejezetten zsíros. Akármennyire keveset kenek fel ebből a szérumból, nem szívódik be, zsíros érzetet hagy, fullasztó, zsíosbödönnek néz ki az arcom, kellemetlen használni. Talán háromszor, ha használtam. Ha valaki átvenné esetleg, jelezze.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion

Update: 2020. október

Egy időben nem nyúltam érte, mert úgy gondoltam, hogy ő és a bödönös kiszerelésű társa felelős a millliárdnyi closed comedoért mindkét orcámon. Vettem helyette más hidratálót és azokat használtam. Arra kell, hogy gondoljak, hogy mégsem ezek okozták, hanem a Nivea arclemosó olaja. Azóta ismét használom ezt a lotion változatot, méghozzá úgy, hogy egy fél pumpálásnyit nyomok a tenyerembe, majd cseppentek hozzá 2-3 cseppet a The Ordinary 100% Plant Derived Squalane-jából. Fantasztikus!! így azonnal beszívja a bőröm, nem hagy zsíros érzést, csak hidratált, puha, egészséges érzést. Újra fogom venni továbbra is.

Nemrégen fele áron jutottam hozzá a közel fél literes kiszereléshez és imádom. Sokkal inkább ezért nyúlok, mint a bödönös társáért, ez valhogy jobban beszívódik és szép puha, élettel teli lesz a bőröm. Tretinoint használok, ha nagyon kiszárad a bőröm, akkor először használom ezt a lotiont, majd a bödönös krém változatot és ha nagyon száraz lenne, akkor felé még az uriage pruriced géllel lezárom, szinte egy fél nap alatt helyrejön a bőröm. Nagyon jó árban van, még teljes áron sem drága ennyi krémért és nagyon bőrbarát anyagai vannak, alap az én rutinomban. Páromnak normál bőre van, őt kicsit irritálja az első pár másodpercben felkenés után, de máskülönben az ő bőre is szereti. Újra fogom venni mindig.

Lavozon Sensitiv Lippenpflegestift LSF50

Lavozon Sensitiv Lippenpflegestift LSF50
2020. október 12.

A fényvédő hatása miatt vettem meg, a funkcióját betölti. Kellemes felvinni, de sajnos nem hidratál annyira, ami számomra szintén fontos a fényvédelem mellett.

1 ÖSSZETEVŐ