Bearbunny

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2019. december 20.

400 ml-es kiszerelésben van meg már egy jó ideje, és nagyon szeretem. Kellemes illata van, valóban csökkenti a pattanások és miteszerek számát, ellenben a bőrömet nagyon szárítja, így csínján kell bánnom vele. Ha elfogy (ami szerintem jó soká lesz, több, mint fél éve vettem, és 3/4-e megvan még), akkor szerintem újra fogom venni, de kisebb kiszerelésben, hogy más termékeknek is helyet adjak.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2019. december 20.

"vegyes" bőrtípusom van, a t vonalban nagyon zsíros, mindenhol máshol száraz. Ez a lemosó sem nem szárítja, sem nem lesz olajosabb a bőröm, és én az illatát is szeretem, ellenben nem fogom újra venni. Áttérek bőrbarátabb termékekre. ( CeraVe, the ordinary. stb)

Laline Vanilla Pink Pepper Body Souffle

Laline Vanilla Pink Pepper Body Souffle
2019. december 20.

Édesanyámtól kaptam ajándékba pár másik Laline termékkel, és mindegyiknek fantasztikus illata van, de ennek különösen. Ha tehetném, reggel-este ezt az illatot szagolgatnám. Más jó tulajdonsága ellenben számomra nincs; az én kezemet nem hidratálja, egyenesen furcsa érzést hagy maga után, használni nem használom egyáltalán, inkább csak szagolgatom. 3 csillag a szuper illat miatt.