BeataK

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2022. április 29.

Előzőleg feladtam már a C vitaminos krémekkel, szérumokkal való próbálkozást, sajnos vagy zsírosítottak vagy mitesszereket okoztak. Ezt ajándékba kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg. De ez egy szerencsés véletlen volt, mert végre van egy C vitaminos szérum, ami nálam is működik és reggel is tudom használni. Számomra kellemes állagú, mattra szárad, nem zavarja a fényvédőmet és hosszú távon sem lesznek mitesszeres kráterek tőle a fejemen. Újra fogom venni.

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2022. április 26.

Szerencsére akciósan vettem, mert nagyon fájt volna ezért még több pénzt kiadni. Hol is kezdjem?
Irritálja a szememet, olyan zavaró műszempilla érzésem van tőle, de rossz értelemben, mert ezt látványban nem hozza, csak kényelmetlenségben. Még a hiperszuper olajommal is viszonylag nehéz lemosni és tizedeli a pilláim számát. Nekem nem is igazán fekete és talán csak minimálisan hosszít jobban egy átlag spirálnál. A két csillagot a keféje miatt kapja, mert azzal tényleg szépen el lehet választani a pillákat és mindenhova eloszlatni a festéket. A festék viszont sajnos kritikán aluli, értékelhetetlen számomra.

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal
2022. április 21.

Isteni illata van, szárazon és nedvesen is jól használható és nem zsírosít, nem nehezíti el a hajvéget. Nagyon puha, fényes lesz tőle a hajam és végre nem is száll úgy, mint szokott. Drágább termékeket is simán leköröz, jár neki az 5 csillag.