BeataK

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Crest Whitestrips Professional Effects

Crest Whitestrips Professional Effects
2019. október 1.

Első körben orvosi fogfehérítésre szerettem volna menni, mert alapvetően nem hiszek az ilyen otthoni csodamódszerekben, de aztán az asszisztens lebeszélt róla, mert csak 1 árnyalatot tudtak volna fehéríteni a fogaimon, azért meg kicsit húzósnak éreztem volna 60 ezer forintot. De csak nem hagyott nyugodni az az 1 árnyalat, ami főleg a szemfogaimon volt észrevehető. Elkezdtem böngészni a Krémmánián, hogy mi a legjobb fogfehérítő és az itteni vélemények alapján rendeltem meg. Áldom az eget, hogy emellett döntöttem és spóroltam egy csomó pénzt. 10 alkalmat csináltam végig eddig, az 1 árnyalat fehéredést már elértem, nagyon elégedett vagyok.
Fájdalmat, nyilallást néha tapasztaltam, de kibírható volt.
Én a használata előtt mindenkinek javaslok egy fogorvos látogatást fogkőleszedésre, szükség esetén tömésre, a legjobb és legbiztonságosabb eredmény érdekében. A napi 1 tapaszt szerintem nem érdemes túllépni, ennyi pihenőidő kell a fogaknak.
Amit ez a kis tapasz megtehetett, azt megtette, az apróbb elszíneződéseket gyönyörűen eltüntette a fogaimról, a szemfogaim is sokkal világosabb lettek. (Mivel szőke, kék szemű, fehér bőrű vagyok, nem dohányzom és alapvetően nem voltak sárga fogaim, ezért nem is voltak irreális elvárásaim.)
Ja, és érdemes legalább 2 alkalmanként fotózni az eredményt természetes fénynél, mert hozzászokik a szem és úgy tűnik, mintha nem lenne hatása. Én is a képeket visszanézve csodálkoztam rá, hogy mennyit változott a fogszínem.

Megy az 5 csillag, abszolút újrarendelős!

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 21.

Nekem minden parfümmel az a problémám, hogy egy idő után kellemetlennek érzem a bőrömön és a nap végére legszívesebben levakarnám magamról. Ezzel a parfümmel más a helyzet. Tény, hogy ez nem egy karakteres, megosztó illat, de nekem pont ez tetszik benne. Simulékony, lefogadnám, hogy a legtöbb bőrön jól mutat. Nagyszájú anyósnak nem jó ajándék, de a kedves ismerős kislánynak tökéletes.

Splat Biomed Charcoal Fogkrém

Splat Biomed Charcoal Fogkrém
2019. július 21.

Kutyafuttában emeltem le a polcról, így nem is vártam tőle semmi extrát, de kellemesen csalódtam. Én valamennyi fehéredést is tapasztaltam, de nem ez amiért 5 csillagot kap. Nagyon jól tisztít anélkül, hogy véresre kelljen sikálni a fogínyemet és a fogkő ellen is tökéletes. Alapvetően nem vagyok egy nagy bio termék rajongó, de ez hatékony és természetes is egyben. Mindenképp újraveszem.