Béatrice

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillare Tápláló Kondicionáló Zabtejjel

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillare Tápláló Kondicionáló Zabtejjel
2015. január 11.

Ó, életem borzalma! Vagy legalábbis az egyik. Egyik barátnőm hagyta rám, hogy ez milyen jó, használjam csak el. Hittem a barátnőmnek meg gondoltam, ha már YR, csak jó lesz...hát nem, egyszerűen borzasztó ez a termék, semmit nem csinál azok közül, amit ígér...sőt, inkább pont az ellenkezőjét. Mindegy milyen kicsi mennyiséget vittem fel a hajamra, sosem tudtam kimosni rendesen. Persze ezt akkor nem éreztem, csak amikor megszáradt a hajam és fésültem ki. Csak jött ki belőle a balzsam, mintha korpa hullana ki (pedig a hajtövekhez nem vittem fel, meg amúgy nem vagyok korpás), emellett nehéz is volt fésülni, ragadt össze-vissza és csak jobban összegubancolta, gyönyörű sörényem lett. Én buta meg azt hittem, én csinálok valamit rosszul (túl sokat viszek fel, netalántán kócos volt a hajam mosás előtt és ezért ragadt bele a hajamba stb.), ezért nem vágtam ki egyből a kukába, hanem majdnem elhasználtam az egész tubust (hát igen, nem szeretek pazarolni...). Nos, a hajam megbánta, mert tuti ettől lett töredezettebb, de szerencsére olyan nagy károkat nem okozott így rövid távon. Ezután tiszta felüdülés volt visszatérni a jól bevált és megszokott hajbalzsamomhoz. Az illata pedig érdekes, valahogy nekem a dauer jut eszembe erről. Bár sosem daueroltattam a hajam, anno kisgyerekként sokszor kísértem el a nagymamámat a fodrászhoz, ott éreztem hasonló illatot (bár lehet, nem is a dauer volt az, csak én kötöm ahhoz). Ennek ellenére nem tartottam "mamásnak" az illatát, talán pont emiatt az emlék miatt tetszett kissé.

Carmex Strawberry Stift Ajakbalzsam SPF15

Carmex Strawberry Stift Ajakbalzsam SPF15
2015. január 4.

Számomra ugyanúgy bevált, mint az eredeti, emellett pedig nagyon tetszik ez az epres ízesítés is...biztos, hogy újra veszem. :)

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2015. január 4.

Bevált ez is, mint az eredeti Carmex, az illata is tetszik, pedig nem vagyok különösebben oda a cseresznye illatú kozmetikumokért. Mindenesetre maradok az eredetinél vagy az epresnél, azok jobban bejönnek illatra, de néha-néha jó ezt is használni. :)

1 ÖSSZETEVŐ