beauty7

Regisztráció dátuma: 2015. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2020. március 30.

Pár hete használom a clear skin szérummal együtt, reggel és este hidratáló alá. Észrevehető, hogy a bőröm jóval ragyogóbb és a színe egységesebb lett, tehát foltok halványításában tényleg hatásos. Kicsit ragacsos eleinte, de hamar beszívódik, így ez nem von le nálam semmit az értékéből. Nagyon kellemes használni, nagyon szeretem.

Beauty Glam Clear Skin Serum

Beauty Glam Clear Skin Serum
2020. március 30.

Pár hete használom, sokat segít a mitesszerekre hajlamos bőrömön. Pórusokat látványosan összébb húzza, nagyon szépen kitisztítja őket, és lényegében mindent betart amit ígért. Így sokkal simább, egyenletesebb lett a bőröm. Az orrom hámlásával folyton küszködtem, ez végre azt a problémát is megoldotta. Felvitel után gyorsan szárad, egy nagyon rövid ideig ragacsos is, de mindig hidratálok utána, akkor pedig rögtön elmúlik. Én reggel, este használom, a C vitaminos szérummal együtt, mindkettőből 2 cseppet, így vált be a legjobban. Vigyázni kell, hogy ebből ne kerüljön fel túl sok, mert olyankor hajlamos kicsit leperegni, de ez tényleg könnyen kiküszöbölhető.

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin
2020. március 30.

Nagyon jó kis könnyű hidratáló. Nincs száraz bőröm, de nagyon érzékeny, ezért választottam ezt a fajtáját. Este és reggel is ezt használom. Hamar beszívódik, így nem kell sokat várni reggelente, hogy rásminkelhessek, ráadásul szép alapot is biztosít. Puha, ragyogó, hidratált bőrt nyújt, sokkal szebb az eredmény, mint eddig bármelyik hidratálómnál, smink előtt és után egyaránt. Az illata először kicsit erős, de engem nem zavar, már meg is szerettem.