beautyanna

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrtípus: -

Megnézem

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2021. október 12.

Nem tudim, arnyalatonkent eltero lehet-e az osszetetel, vagy valtozott, de oriasi csalodas.l enynyi penzert. Kenodik, foltot hagy, egyatalan nem hozza , amit var az ember.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2021. július 16.

Nekem bevált, fekete-sötétbarna színeim vannak, de a középbarnát használom, ha nem akarom rajzolgatni pár napig a szemöldökömet. Az ecsete az gyalázat, nem értem,hogy egy egyébként jó terméket miért kell így piacra dobni. Az állaga ragacsos, de erre számítottam, 2-3 napig rendben vagyok a tartósságával is, ha kell, kicsit rárajzolok, nem zavar, hogy kopik.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)
2021. július 13.

Nekem nagyon bevált, érezhetően csökkentette a faggyútermelést (emiatt gondolom, mások bőrét meg szárítja), a szárazabb részeken sem volt gond vele. Nem fed tökéletesen, de nem is vártam tőle, csak egy mattító hatást, enyhe fedéssel és természetes hatással. A kritikusabb részeken használtam egy másik alapozóterméket is. Nincs jó bőröm, tényleg nem, de annyira természetes a finis,hogy többen megjegyezték, milyen szerencsés vagyok, hogy ilyen jó arcbőröm van. A világosabb árnyalatot használom. Egy csillagot azért vonok le, mert nem tetszik, hogy ennyire folyós a textúrája, és állandóan ki kellett mosnom a mosdóból, illetve, mivel nem használtam el kb. egy év alatt (home office, mást is használok), a negyede beleszáradt a flakonba ennyi idő alatt.