beautybrigi

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Dr.Neo Activating Tightness Eye Cream

Dr.Neo Activating Tightness Eye Cream
2011. november 27.

A kollekció eddig használt darabjaiban nem csalódtam, így mivel kifogyott a korábbi szemkörnyék ápolóm emellett döntöttem. A kis szarkaláb kezdeményeket nyom nélkül eltüntette egy hét használattal. Talán a retinol tartalma miatt? Mindegy, működik, és rá lehet sminkelni, mert szinte teljesen beszívódik, csak egy nagyon vékony, finom réteg marad utánna, ami még segíti is a smink egyenletes felrakását.

Dr.Neo Hyaluronic Acid Moisturizing Essence

Dr.Neo Hyaluronic Acid Moisturizing Essence
2011. november 17.

Hihetetlen módon azonnal beszívódik a vízhiányos bőrbe. Mindaddig amíg helyre nem áll a bőr természetes hidratáltsága, szinte issza az arcbőr. Kicsit furcsa, hogy pumpás kiszerelés, nyomogatás közben mégis fejjel lefelé kell tartani. Én azóta a kupakra állítva tartom. Ahogy megjött a rossz idő kifújta az arcom a szél, de ez istenien használt rá.

Yves Rocher Pure Calmille Hidratáló Zselé

Yves Rocher Pure Calmille Hidratáló Zselé
2011. november 6.

Még régebben kerestem valami kamillásat. Erre esett a választás, de különösebben nem lopta be magát a szívembe. Az illata sem kifejezetten kamillás, de jól hidratál, és nem zsírosít.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Dipotassium Glycyrrhizinate gy EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.