BeautyByCATherine

Beauty by CATherine
Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Beauty by CATherine
Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

BH Cosmetics Kontúr és Pirosító Paletta

BH Cosmetics Kontúr és Pirosító Paletta
2016. augusztus 28.

Amikor kézhez kaptam kicsit meglepődtem, valamivel kisebb palettát vártam, de így még nagyobb volt az öröm. :)
Szóval, biztos vagyok benne, hogy jó ideig kibírja mellettem, még lehet napi szintű használtat mellett is. A másik dolog, hogy hihetetlenül pigmentált árnyalatok, ennek köszönhetően elég belőle kevés és akár egész nap tart. Por állagú kontúr paletta, így részben mattít is.
A rózsaszíneket csak óvatosan használom, mert ha nem figyel oda az ember, könnyen úgy nézhet ki, mint egy bohóc fellépés előtt. :D A világos árnyalatok is rendkívül jók, így elmondhatom, hogy a paletta minden egyes árnyalata teljes mértékben kihasználható. :)

Sleek Solstice Highlighting Palette

Sleek Solstice Highlighting Palette
2016. augusztus 28.

Nagyon- nagyon- nagyon szeretem ezt a palettát! Nekem a SOLSTICE van meg, de egyszerűen nem tudok betelni vele mennyire kis praktikus, gyönyörű és selymes textúrájú! Kevés is elég belőle és könnyű vele dolgozni. Tartós!!! Nem csúszkál-mászkál még forróságban sem. Szerencsére természetes hatást kelt, mivel nincsenek benne nagy csillámok. Picit borsos az ára, de abszolute megéri!

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2016. augusztus 17.

Két árnyalatot rendeltem, gondoltam kipróbálom... Az egyik a SHABBY CHIC, ami kicsit sötétebb, mint amit vártam, és a PETAL. Ez utóbbit azért rendeltem, mert a Birthday Suit nem volt egy oldalon sem, kifogyott... így lett nudeból rózsaszín. Mindkét árnyalat gyorsan megszárad az ajkakon, gyönyörű színek, és valóban matt!
Ivást, evést kicsit sem bírja!!! Gyorsan kopik sajnos. Legalábbis a Shabby Chic, amit most hétvégén teszteltem egy partyn :D Nos, elég gyakran kellett elővennem a szájkencémet, hogy pótoljam a lekopott részt, mivel ugye egy sötétebb rúzsról van szó, eléggé lehetett látni ha elkezdett kopni lefelééé :D
Különben jó kis rúzs, mattnak valóban matt! És ezért rendeltem, de egy csillagot levonok a Shabby Chic gyors kopása miatt :P